Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2300g os babám végig ordítja,...

2300g os babám végig ordítja, ha kakil? Valami tipp?

Figyelt kérdés
akkor is ordít és fáj neki ha krémesebb és ha keményebb. Most a bio gája lazítja neki. De olyan duzzadt és piros a végbele és nagyon fá neki a kakilás. A pocakja nem fáj. Bármi tipp? Beba koraszülött tápszert eszünk. ikerpár egyike. Valamint még az a kérdés, hogy hogyan lehet fenttartani a tejcit míg megerpsödik, mert most nagyon elfárad a szopiban. Fejegettem eddig, de az első pár napban úgy kikészültem hogy most alig alig és kicsi nyugtató is kellett így meg nem merek fejni neki. max kiburítom. A fiú meg nem is hajlandó szopni.
2017. dec. 10. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Védőnőt, orvost kérdezted? A tejet fejni kell. Mért tápszeres, ha van tejed? Nyugtatót ne szedj. A családodtól kérj segítséget a mindennapokhoz. Kérdezz szoptatási tanácsadót, itt online is lehet. [link]
2017. dec. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Holnap nézesd meg orvossal.
2017. dec. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy annyira kifáraszt az etetésük és az hogy vagy egyik vagy másik sír valammiért. Van hogy etetéstől etetésig, hogy nincs energiám fejni sem. És szédülök és nagyon rosszul tudok lenni. van segítség már, de még a császárt sem hevertem ki. nagyon fáradt vagyok. a kicsiknek meg nincs ereje kiszopizni ami a ciciben van.
2017. dec. 10. 15:28
 4/11 A kérdező kommentje:
ja a gyerek orvos azt mondta , meg a védőnő, hogy ilyen van, hogy fáj a babának a kakilás. de keservesen sír és nyom még a krémesnél is.
2017. dec. 10. 15:34
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Labort, vérvizsgálatot csináltak szülés óta? Lehet, hogy vérszegény vagy, illetve vitaminpótlás nem ártana, keresd meg a nőgyógyászt vagy a háziorvost.
2017. dec. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
közvetlen császár után csináltak, de biztos hogy nagyon vérszegény vagyok. Maltofert szedek reggel. este meg béres vas vitamint. Meg d vitamint is. kicsit para mami is vagyok és az idegesség is kifáraszt.
2017. dec. 10. 16:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt is látta az orvos, hogy duzzadt és piros a végbele?
2017. dec. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Inkabb arra hasalj ra, hogy anyatejesek legyenek! Miert nem inkabb hozatsz( irnak is ki receptre anyatejet), mint tapszer?

Tudom nehez, de kerj inkabb segitseget a LLL oldalan! Emailben is valaszolnak a kerdesekre!

Minden jot!

Jah a vegbele ha piros, csak felhivnam a gyerekorvost reggel... nem normalis azert

2017. dec. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nézesd meg a végbelét,lehet hogy szűk! A kislányomnak is szűk volt! Nem csináltak vele semmit,csak megállapították. Sokszor sírt kakiláskor,a magzatszurok míg kijött a kórházban,4 órán át sírt...

De lehet pl egy gombás fertőzés miatt is piros. Hívd ki a dokit,akkor nem kell menni.

2017. dec. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
védő nőnek mondta és meg is nezte neki. azt mondta nincs vele semmi baj. Meg hogy éretlen a kicsi élrendszere. ezt sajnos ki kell bírni, amíg megerősödik. Állítólag 6 hetes kora után elmúlik. Hát az még elég sok idő, de addig még orvoshoz is megyünk.
2017. dec. 11. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!