Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány gyereket szeretnél vállalni?

Hány gyereket szeretnél vállalni?

Figyelt kérdés
Ha nem szeretnél gyereket, akkor miért nem? Kort és nemet is írjatok.
2017. dec. 10. 15:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
62%
Én a jövőbe nézve hármat😊
2017. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
51%
Ha a szívemre hallgatok akkor minimum hármat, ha az eszemre akkor egyet sem
2017. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
33%

Egyet sem.

Nem látom az értékeket a mai világban, és szerintem amióta mindent behálóz a net és a közösségi oldalak, azóta az embereknek kezd elmenni a józan esze.

Nem akarok egy üres, látszatvilágban élő, önző, elbutult kirakatembert nevelni, aki 2 évesen ipadet nyomkod, 12 évesen vagdossa magát, 20 évesen pedig kiégett és mentálisan beteg. Tehát átlag ember.

Plusz túlnépesedett a Föld, szennyezett a környezet, és ostoba nők halomra ellenek gyerekeket, és nem akarok ilyenekkel közösséget vállalni.

35N

2017. dec. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
52%
2 van, a harmadik attól függ, hogy a kettővel hogy telik majd az életünk, időben és anyagilag. (a kicsi nemrég született)
2017. dec. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
66%

3-as, ha ilyen hülyegyereket tudnál csak nevelni, jobb is ha nem szülsz...nem minden fiatal ilyen kretén ám!

2 vagy 3 gyereket szeretnéj

2017. dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
18%

2-t, lehetőleg fiúkat. Mindig is jobban elvoltam a kisfiúkkal, mint a kislányokkal, a lányok többet nyafognak, főnökösködnek, több türelmet igényelnek, ennek ellenére azért bírom a kislányokat is, szóval nem vetetném el akkor se, ha lány lenne.

15/L

2017. dec. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
33%

0, nem hiányzik a felelősség es az, hogy meg ennyi dologra sem legyen idom, pedig mar most sincs sok mindenre.

Hosszútávon belegondolva pedig pláne nem kell, hogy 2 évtizedig mas segget nyaljam es azt lessem vajon mi kellhet neki mikor csak bombolni tud, miért hisztizik, miért duzzog, miért faj neki a világ es az miért az en hibám. Hat kosz nem. Pláne nem többször.

2017. dec. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
28%
Nem, soha nem akartam és nem akarok és nem is értem más nő minek szül ebbe a nyomorult világba... saját testét kínozza meg fizikálisan... aztán olvastam és kutakodtam egy kicsit a témában (Charles Murray - Bell Curve, Idiocracy, businessinsider.com, elitedaily.com, theguardian.com) és megnyugodtam hogy a tudomány az én álláspontomat igazolja.
2017. dec. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
44%
3 (30N)
2017. dec. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Theressita ***** válasza:
52%
Férjemmel legalább kettőt szeretnénk, hogy legyenek testvérek. De valójában 3 gyerkőc lenne a vàgyunk. Párom 4-et is szokott emlegetni, de valószínűleg időben már nem győznénk. Közel másfél éve sajnos csak egy vetélésig jutottunk... úgyhogy nagyon bele kell húznunk:-) 28/N
2017. dec. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!