Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt hallottam ha a fogzástól...

Azt hallottam ha a fogzástól nagyon kipirosodik a popsi, akkor vékonyan be lehet kenni Reparon kenőccsel. Ez tényleg így van, használt valakinek?

Figyelt kérdés

2017. dec. 13. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Hàt én biztos nem használnám. Nagy a kínálat popsikrémekből, azok között biztos akad olyan, ami nektek jó.
2017. dec. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Reparon?minek?eszembe nem jutna!
2017. dec. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Nem, nagyon csúnya volt a kisfiam feneke hasmenéses víruskor, mégse mondott senki ilyet. Valami gyógyszertári zsíros krémet írt fel a doki, az nagyon jó volt neki.
2017. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét gyereknél brutális volt a popójuk rágófognál. Háziorvos tanácsára vékonyan canestennel kentem be, arra bepanther vagy valami zsíros krém. Kicsit várni a canestennel hogy száradjon. Legyen levegőztetve pelus nélkül pl fürdés előtt. Amikor annyira durva volt, hogy fájt is nekik, akkor nagyon vastagon kentem a bepanthent, de kb 10-20 percenként jött egy kis adag maró hasmenés. Ez 1-1 napig tartott csak.
2017. dec. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!