Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumiellenesek, ebben az...

Cumiellenesek, ebben az esetben adnatok cumit?

Figyelt kérdés
Igeny szerint szoptatott, 21 honapossal keszunk nagyon hosszu autoutra. Eddig nem volt cumija, de a siras miatt most elgondolkoztam rajta, mert van, hogy nehezen alszik el szopi nelkul a kocsiban Ti adnatok kizarolag az utazas idejere?
2017. dec. 14. 04:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Lassan 2 evesen ?? Most akarod raszoktatni ?
2017. dec. 14. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Termeszetesen nem akarom raszokatni, iszsz parti vagyok, szoptatom, ameddig, es ahanyszor csak igenyli, tisztaban vagyok a cumizavar fogalmaval, szoptatassal kapcsolatos tanfolyamot is vegeztem. Utazas idejere kapna kizarolag elalvashoz a siras es a kocsiban szoptatas alternativajakent.
2017. dec. 14. 05:09
 3/20 A kérdező kommentje:
Minden mas altatasi modszert probaltunk mar, nem alternativakat keresek, ez a kerdes erdekelne, es kizarolag kocsiban altatashoz, mert a folehajolas es ugy szoptatas nem biztonsagos, az ut meg baromi hosszu, es nem opcio, hogy kint elaltatjuk, aztan betesszuk, es megyunk, mert felebred ra. Minden mast kiprobalnek elotte, mielott odaadnam, meg lehet, el sem fogadna. Raszoktatni semmikeppen nem akarom. Biztonsagos altatasi alternativat keresek hosszu uthoz, feher zaj, zene neha bevalik, de nem mindig. Repulo, vonat nem jon szoba. Ejszakara idozitjuk az utazas egy reszet, amennyire tudjuk, de ez teljesen nem jon ossze, hosszu utrol van szo. Kivenni nyilvan nem biztonsagos. Alvos allatkaja nincs. Nem nagyon latok mas megoldast, a sirnihagyas nem opcio, amennyire megoldhato.
2017. dec. 14. 05:15
 4/20 A kérdező kommentje:
Tobbszor megtettuk mar ezt a tavot, rosszak a tapasztalataim, sajnos volt idom es lehetosegem ezen kivul kiserletezni, kiprobalni, mi valna be. Eddig folehajolva szoptattam.
2017. dec. 14. 05:17
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én más miatt de adtam neki cumit mikor két hónapos volt. Nem lett cumizavaros és csak elalváshoz igényli, szóval én adnék neki.
2017. dec. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbálnám. Ha elfogadja jó, de lehet, hogy nem is fogja. A fölé hajolva szoptatást inkább ne csináld kocsiban.
2017. dec. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem azt sem tudná mit kell vele csinálni
2017. dec. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Valoszinuleg nem fogja elfogadni, de szerintem megprobalom, hatha.


Ha nem fogadja el, es nemalszik el mashogy sem, kenytelen leszek, mert az par perc, szemben a hosszu ideig tarto sirassal, ami enyhen szol a is figyelemelterelo annak, aki vezet...

2017. dec. 14. 07:29
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Kizártnak tartom, hogy egy majdnem két éves gyerek, aki addig még képről sem látott cumit, majd pont elfogadná alváshoz a melled helyett... :O
2017. dec. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%

Csodálkoznék ha ennyi idősen működne. Mi kb 1 évesen adtunk neki csak úgy, mert kezünkbe került egy cumi. Vicces volt, rögtön kivette a szájából, nézegette. Semmivel sem volt más számára, mint bármely más játék. Szintén ISZSZ baba.


A cumi tulajdonképpen a gyerek becsapása, ami piciknél működik, de egy közel két éves gyerekkel kizártnak tartom ha eddig nem kapott.

2017. dec. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!