Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 órás út elött állunk, ti...

10 órás út elött állunk, ti mikor indulnátok? Reggel vagy este? 4,5honapos a babám.

Figyelt kérdés
Ha reggel indulunk biztos sokat fog hisztizni mert már sokat van ébren,nem fog aludni egész úton.Ha este indulunk félek hogy "össze zavarodik" mivel nem az ágyában alszik....viszont aludna szinte végig.
2017. dec. 14. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyen pici babák elálmosodnak a monoton hangtól, az autó ringatásától, úgyhogy én este indulnék el vele. Az én fiam mindig kifeküdt az autózástól. Volt, hogy nem akart este elaludni, akkor vittem pár kilométert, és bealudt tőle. Utána már arra se ébredt fel, hogy bevittem a kiságyába. :D
2017. dec. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Este. Mi mindig úgy mentünk, bár 8 hónapos korában vágtunk neki először ilyen hosszú útnak.

Lehet hogy nappal jobban összezavarodna egyébként, mert máshogy aludna, többet aludna, máshogy enne.

Szerintem mindenképp számítsatok egy kis kavarodásra az alvási szokásokat illetően, de majd visszarázódik.

2017. dec. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10 órát nem utaznék egy ekkora gyerekkel, az biztos. Nem tesz jót a gerincenek ennyi ideig hordozoban lenni
2017. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1400 km-t mentünk 6 hónaposan. Éjjel mentünk, végig aludta majdnem az utat, felkelt néhányszor szopcsizni, ennyi.

Nem zavarodott be az alvása egyeltalán, sőt, reggel ugyanolyan kipihent és éber volt, mint szokott (velem ellentétben ☺).


Most is megyünk karácsonyra haza, most is este indulunk.

2017. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Délután indulnék 6 körül.
2017. dec. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!