Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maximum meddig hagyjátok...

Maximum meddig hagyjátok sírni a babát?

Figyelt kérdés
Gondolom veletek is van olyan helyzet, hogy éppen nem tudtok azonnal az első nyekkenésre ugrani.
2017. dec. 14. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Én nagyon sietek akkor. Pár perc max. Van egy 2 évesem és ő se fog órákig kakás pelenkában lenni azért, mert a kisasszony a kezemen kívül sehol nem érzi magát biztonságban.

Valamelyik este nagyon rosszul jött ki, fürdettem a nagyot, a kicsi felkelt és sírt, a cumi nem nyugtatta meg. A nagyot se hagyhatom 10-20 percet a kádban. Már lassan amúgy is végeztünk de míg megtöröltem meg felöltöztettem, a kicsi sírt. A férjem délutános volt, dolgozott. A szívem szakad meg ilyenkor, de nem tudok azonnal ugrani hozzá mindig. Igyekszem pedig.

2017. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Nem kell azonnal ugrani hozzá. Semmi baja nem lesz, ha sír 5-10 percet.
2017. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
ahogy tudok menni, megyek. 1-2 perc max pl ha főzök és kezet kell mosnom, vagy éppen wc-n vagyok.
2017. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Pár napja elszántam magam és hagytam sírni "majd úgyis megnyugszik" alapon,kb 3percig bírtam :( az elmult pár napban rengeteget sír,van amikor a kezemben is de akkor csak fáradt és azért nyüglődik.Én ha csak tehetem hurcolom,amit tudok ugy csinálok hogy a kezemben van.Ma pl húst paniroztam miközben a fiam a kezemben nézelődött :D
2017. dec. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Pár percnél tovább sosem hagytam/hagyom. Amint tudok megyek hozzá, hiszen tévhit az, hogy "hagyni kell had sírjon, majd megunja és abbahagyja".

Az a gyerek azért sír, mert valami baja van, és az anyjára (vagy épp az apjára) van szüksége. A hiszti természetesen más.

2017. dec. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Attól függ miért sír :D

Pl ha tudom h valami olyat csinált amit ne szabad és rászóltam v épp elvittem onnan és azért sír(főleg ha ez századjára történt meg) akkor "nem érdekel",amúgy meg amint tudok megyek :)

2017. dec. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Max addig hagytam, amíg leszálltam a vécéről és kezet mostam, ami kb. 1 perc legfeljebb. Nem hiszek a sírni hagyásban. Tény, hogy nekem csak egy van, így nem volt az, olyan, hogy a másik miatt muszáj volt hagyni.
2017. dec. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nálunk szokott olyan is lenni, hogy hiába csinálok bármit, ugyanúgy sír, mintha csak hagynám. Ilyenkor olyan hiábavalónak érzem a próbálkozásaimat.
2017. dec. 15. 09:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Amíg oda nem tudok menni hozzá.
2017. dec. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Max.1 perc.
2017. dec. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!