Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti adtok szaloncukrot 1-1,5...

Ti adtok szaloncukrot 1-1,5 éves babátoknak?

Figyelt kérdés
Főleg ha nagytestvér(ek)is vannak, akkor nehéz megoldani, hogy a kicsi ne kapjon. Ti hogy csináljátok?

#édesség #szaloncukor #5 ébes baba
2017. dec. 17. 14:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Nem kapott ennyi idősen. De mondok "durvábbat" 2 évesen se kap, pedig mellette ott eszi a 8 éves nagy, aki szintén nem evett ilyen idősen.
2017. dec. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
Nalunk teljesen tiszta pl kavet csak felnott iszik, csokit csak a nagyobb eszik, a kicsi pedig pl sülttököt. Senkinek nem folyt a nyala a máséra
2017. dec. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Hát én adok, heti 2 db szaloncukortól semmi baja nem lesz.
2017. dec. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Én adtam neki. Kb. 2 darabot evett eddig. Karácsonykor is kap majd 2-3 szemet. Nem gondolnám, hogy baja lesz tőle. :) 1,5 éves
2017. dec. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%

Én nem adtam, de anyós megetette többször is a tudtom nélkül, ráadásul rumos, mogyorós meg édesítőszeres is volt közte. Baja nem lett, de nem örülök neki.

Ha ilyesmit eszünk külön ő is kap neki való édességet. Kekszet, gyümölcsöt, aszalt gyümölcsszeletet.

2017. dec. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Kapott. Még él. (Én sem vagyok híve az édességezésnek, hétköznap nálunk sincs)
2017. dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Az én másfél évesem is kapott. :)
2017. dec. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Én adtam volna, de akkor még semmilyen édességet nem fogadott el. Nagyon nehezen haladtunk a hozzátáplálással. A szaloncukrot most 5 évesen sem eszi meg. Meg sem kóstolja.
2017. dec. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%

Az első nem kapott ennyi idősen, sőt, 5 éves koráig alig evett édességet. Nem azért, mert nem vettünk neki, egyszerűen nem kellett neki. És ha ettünk előtte, sose kunyerált semmiből, ha kínáltam, se kért. Most 8 éves, már jobb a helyzet, de így is válogatós.

Ellenben a 16 hónapos húga előtt egy darab csokit nem lehet úgy megenni, hogy ne jöjjön oda nyálcsorgatva, ő mindent kinéz a szánkból.

Persze, hogy kapott már szaloncukrot, mivel Mikuláskor elszedte a nővérétől, kibontotta és megette...

Gyerekfüggő is a dolog, nem csak szülők hozzáállás kérdése...

2017. dec. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Amit a 4 éves eszik, ő is kér. Nem lenne szívem nem adni. Így evett már csokit, tejszeletet stb. Még él.
2017. dec. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!