Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A csak légzésfigyelő szülői...

A csak légzésfigyelő szülői egysége hordozható?

Figyelt kérdés
Vacilálok hogy csak légzésfigyelőt vegyek, vagy bébiőröset. Az első fiamnál az utóbbi volt, aminek a szülői egysége is jelezte ugye a riasztást. A sima légzésfigyelőnek a szülői egysége hordozható vagy csak akkor hallom ha baj van, amikor a közelben vagyok. Bocsi ha buta kérdés. :)
2017. dec. 18. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az nem hordozható, de elég hangosan sípol, ha nem több emeletes a ház, szerintem hallható zárt ajtó mögül a légzésfigyelő.
2017. dec. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is hangos a légzésfigyelőnk, a mellettünk lévő szobában van a pici, éjjel nyitva van a szobák közti ajtó is. Hiába hangos volt hogy a férjem aludt és nem ébredt fel a csipogására.
2017. dec. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Van amelyik hordozható. Azt hiszem a Tommee tippees ilyen.

Baby control biztos nem.

2017. dec. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Angelcaret néztem eddig, köszi a válaszokat. :) Most egy légtérben lenne velünk a baba, de azért mégis messze... Az első fiunk ágya a miénk mellett volt, az nem volt gond, de most aggódom mert én nagyon mélyen tudok aludni :(
2017. dec. 19. 11:28
 5/5 anonim ***** válasza:
angelcare van nekünk, nem hordozható, de nagyon hangos, tuti felébredsz rá.
2017. dec. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!