Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek hogy viselte/viseli a...

Kinek hogy viselte/viseli a babája a legelső fogacskák kijövetelét?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén, nekem eddig a fogzás volt a nagy "mumus", hogy jajj, majd ha jönnek az első fogak... Ugye olvastam ilyen-olyan történeteket a neten, egész éjjel nem alszik a gyerek, 30 percenként szopizna, egész nap üvölt, meg hasonlók. Fel is készítettem magam ezekre. Most 6 hós a lányom, és a minap látom, hogy a 2 alsó fogacska bizony kibújt! :D A legelsők ilyen "könnyedén" kibújnak ezek szerint? Még csak nyűgösebb se volt a kelleténél, így eléggé meglepődtem...
2017. dec. 21. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

De jó nektek :) A fiam most lesz 9 hónapos, 3 foga van alul, de mindegyikkel piszkosul megszenvedett. 5-6x kelt éjszaka, nappal se nagyon aludt, csak addig, amíg a cicin volt, keservesen sírt, alig lehetett megnyugtatni. Most felül jön(nek) neki, megint kezdődik ez az időszak. Nehéz vele nagyon, de majd csak túlèljünk. :)

Kellemes ünnepeket kívánok! :)

2017. dec. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Megszenvedte, 6-6 napot végigordított miattuk, de éjjelente csak 3x kelt. 18 foga van most és max a kisörlők értek a közelébe annak a kínnak, amit akkor átélhetett. A többi csak kijött, extra foglalkozást igényelt max, az éjszakákat nagyon sokkal végig is aludta. A kisörlőknél volt elhagyott délutáni alvás (2x aludt akkor még) és estére nagyon hisztis volt. A szemfogaknál 4 fognál összesen 2 rossz napja volt. Nem tudom ezt hogy hozta össze, de az első 2 fog után meg voltam ijedve, hogy mi lesz még itt. Merthogy sokan épp ellentéteset írnak, hogy az első 2 fogat észre se vették, a többit meg nem kicsit.
2017. dec. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is mindig már csak a "kész" fogakat láttam
2017. dec. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
En is mindig csak azt lattam, hogy csillog a szajaban valami. A raofogaktol azert meg tartok, de eddig nem nyugoskodott. A nyala sokat folyik, ejszakanekmt egyebkent is sokat kel.
2017. dec. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

3 éves a fiam. neki egyik foga sem tünt fel csak amikor már kibújt. egyszer volt kisebb hőemelkedése, lehet hogy a fog miatt. annyi volt csak hogy tucatszor öltöztettem / nyálkendőt/textil pelust cseréltem nyakában. bár a fiam nem szopizott, és hamar kapott cumit, lehet neki az elég volt.

a lányom még csak 5 hónapos, nincs még foga. és ő szopizik tehát majd meglátjuk mennyire lesz rám cuppanva :)

2017. dec. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

21 hós a lányom,kb 3 hete jön a jobb alsó hátsó őrlője. Tegnap este úgy ordított 23 órakor,mint akit ölnek! És először kapott panadolt. Muszáj volt...se a dentinox,se a dolo gél nem hatott. És felsugárzik a fülébe is...

Örüljön,akinek könnyen fogzik a gyermeke!

2017. dec. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És minden fogat így megszenved. Ez kimaradt. 3 hós korától fogzik,10 hósan jött az első ki!!
2017. dec. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Enyem se kelt fel. Viszont lassan 1.5eves es az utolso fogai jonnek, sokkal jobban megviseli mint baba koraban. Amikor jott a foga mindig cumizott. Nem szopna, hanem csak ragna vmit.
2017. dec. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

6 hós kora óta nem alszunk. Most 11 és fél hónapos és kb. 2-3 olyan éjszaka volt amikor csak 2-szer kelt!

Szinte minden éjszaka óránként kel. Előfordul olyan is hogy egy éjszaka 10-szer kel...De mondom legjobb esetben 2 óránként kel, de amúgy legtöbb esetben óránként.

Nagyon nehéz ez az időszak! :(( Alig várom hogy tudjunk végre aludni normálisan. Apa meg semmibe nem segít az ég világon meg nagyon durva velem és ezáltal még nehezebb nekem és fárasztó. Sajnálom a lányomat és magamat! :(((

2017. dec. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A fiam 4,5honapos,2foga kint van,nappal nagyon sírt miatta de szerencsére éjszaka alszik nyugodtan,csak hajnal 5körül szokott felkelni enni.Viszonylag gyorsan kibújik neki,egy fog 1-2nap,remélem ettől rosszabb nem lesz később sem :)
2017. dec. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!