Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sudocremet karácsonyra?...

Fehér Karolina kérdése:

Sudocremet karácsonyra? Nővéremnek most született meg a kislánya és gondoltam valami hasznossal lepem meg. Vélemény?

Figyelt kérdés
2017. dec. 22. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hááát.. Mi pl. nem is azt használtuk. Hasznos oké, de nem valami kreatív. Én a pelenkának jobban örülnék ha már ilyen témában gondolkodunk mindenképp.
2017. dec. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha nincs sok ruhája, akkor nagyobb méretű ruha (ha nem kaptak más gyerektől.) De ha sok játéka sincs, az is hasznos. Szerintem kérdezd meg minek örülne. Sudocremet már kaptam én is 2x is, nem használjuk, nem vált be egyáltalán.
2017. dec. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Még azt a pöttöm termékmintát se használtuk el, amit a kórházban osztottak. Inkább valami szép ruha.


Pelenka megint olyan, hogy ha van már bevált, nem szívesen vált az ember, az elején pedig gyorsan váltanak méretet.

2017. dec. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem használtunk sudocremet. Inkább ruha vagy hálózsák. Ha egy sudocrem árában gondolkozol akkor body, rágóka... én inkább ezeknek örülnék.
2017. dec. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem teljesen jó termék a sudo, de ajándékba nem ezt venném, mert snassz.
2017. dec. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Mi azt használunk, de nagyon csalódott lennék ha azt kapnék ajándékba.


Kistakaro, ruha vagy egy szép pelenka (moshatozunk), ezerszer nagyobb örömöt okozna.

2017. dec. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kis fantazia?

Csorgo, pluss, textilkonyv, body, furdojatek.

2017. dec. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!