Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit válaszolnátok erre?

Ti mit válaszolnátok erre?

Figyelt kérdés

Sokszor szembesülök azzal a kijelentéssel, hogy "ha az én gyerekem

... akkor a tied is."


Gondolok itt arra, hogy ha az övék valamit az elvárások szerint csinál - például este korán lefekszik, jól eszik, nem hisztizik, átalussza az éjszakát, magától és külön szobában elalszik, csendes, egyből ért a szóból, hogy párat felsoroljak -, akkor azt az érzést keltik bennem, hogy valamit nagyon rosszul csinálok, ha az én gyerekemre ez így nem igaz.


"Ha az enyém meg tudta érteni, akkor a tied is."


Olyan dolgokról van pedig szó, amiken meggebedek se tudok változtatni. Mikor az ember már mindent kipróbált és ilyen megjegyzést kap, az szörnyen esik. Mit válaszolhatnék?


2017. dec. 23. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, én let*jom az ilyen beszólásokat, és tiszta szívből ezt ajánlom Neked is, teljesen feleslegesen rágod magad ezen.
2017. dec. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges. Ne törődj velük.
2017. dec. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Néha válaszolok, hogy örülj neki.
2017. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy nektek így jó.
2017. dec. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden gyerek más. Ez a mantra ra a valasz.

Engem meg ezzel visznek sirba.pl anyuka aki nem orrszi porszizza a gyerek orrat hiaba arcureggyulladasos mar, de szerinte az o gyereke ki tudja fujni es mashogy nem jön ki. Lehet nalunk bevalt de minden gyerek mas ugye. es inkabb jarnak orvostol orvosig..

2017. dec. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neha nem rossz szandekbol mondjak hanem ra akarnak vilagitani h maskepp is lehet mint ahogy te csinalod es neked lenne konnyebb ha valtoztatnal.
2017. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!