Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altassam el a 15...

Hogyan altassam el a 15 hónapos fiam szoptatás nélkül?

Figyelt kérdés
Mindig így aludt el vagy ringatva de akkor is előtte mindig szopott. Most leakarom szoktatni a ciciről és éjszaka nem tudom, hogy mit csináljak. Legalább 5x felébred és csak szopizva alszik vissza. A cumit nem fogadja el. Nappal már nem szopik de éjjel nem tudok mit csinálni. Újra terhes vagyok és ringatni sem fogom tudni sokáig. Nem tudom mit tegyek. Valami tanacsotok van?

2017. dec. 30. 15:21
 1/5 A kérdező kommentje:
A férjem csak hétvégén van itthon így éjszaka csak én vagyok vele.
2017. dec. 30. 15:23
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Nem szoptatod és kivárod, amíg leszokik róla, közben szorgalmasan próbálod neki a cumit. (A következöet meg ne szoktasd arra, hogy szoptatva alszik el csak)
2017. dec. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Ettől én is féltem, de egészen könnyen ment. Az én fiam akkor nappal is szopott, csak az éjszakairól akartam leszoktatni, mert untam az óránként kelést. Ha felébredt kivettem a kiságyból és úgy fogtam, hogy az arca a vállamnál legyen, tehát véletlenül sem szopis pózban. Monddogattam neki, hogy nincs szopi, majd reggel, ha felkel a nap, meg ilyenek. Kicsit sirdogált, max 20 percet első nap, de olyan álmos volt, hogy visszaaludt. Felébredt még utána párszor. Azutáni napokon egyre rövidebb ideig sírt és egyre kevesebbszer kelt. Talán a 6. nap környékén már nem is igényelte a szopit, elég volt az ölelés. Apa egyáltalán nem segített benne, hagytam inkább aludni.
2017. dec. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2017. dec. 31. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Hűha nekem addig szopott a kisfiam, ameddig meg nem szültem. Nem volt egyszerű az biztos viszont sokan mondják, hogy ha bekened valami keserűvel a melled megundorodik tőle. Próbáld ki és kináld sokszor gumival csak ne üdítő legyen benne mert nem fog enni egy idő után majd semmit ez tapasztalat.
2018. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!