Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik név tetszik nektek...

Melyik név tetszik nektek ezek közül?

Figyelt kérdés

Szofi, Zoé, Holli, Hanna, Anna, Zafira, Mia, Milla, Maja, Mira, Aria, Nina, Zara, Elza.


?



2018. jan. 2. 06:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

Milla nagyon :) Maja, Aria is.

Zafira nem, a többi elfogadható kategória nálam.

2018. jan. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
37%
Jesszus. Egyik, se, de a Hanna, Anna nevektől nem kapnék sírógörcsöt ha így hívnának. Többinél gondolj arra hogy csak pár évig lesz cukcsimukcsi kisgyerek, felnőttként meg ezek a becenevek cikik.
2018. jan. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

1# köszönöm válaszod. 🙂


2# mindenkit Marinak vagy Bözsinek kellene hívni? Hány éves vagy, 60? Ez már nem az Erzsik, Marik kora...( nincs bajom ezekkel a nevekkel, de nem ilyenek tetszenek a fiataloknak!)

És ha nekem ezek tetszenek? Neked nem, ennyi! Annyit kellett volna írnod ezek szerint, hogy: Anna vagy Hanna. Nem cukcsimulcsiságra törekvő primitív ember vagyok, csak feltettem egy kérdést! Ha nem tetszik, ne írj!

2018. jan. 2. 07:25
 4/26 anonim ***** válasza:
75%
Milla, Mira, Szofi
2018. jan. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Hanna, Anna tetszik, de ezek a leggyakrabban adott lánynevek egy pár éve.
2018. jan. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
100%
Szerintem mindenképp Hanna
2018. jan. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
24%

Senkit nem neveztek Marinak meg Bözsinek, ez csak becenév volt.

Anna, Hann, Elza vállalható. A többi vagy becenév, vagy borzalmas.

2018. jan. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
Bocs, hogy nem írtam, de még az Anna is nagyon tettsuik
2018. jan. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


7# Azért írtam beceneveket, mert az én felsorolásomra írta a 2# hozzászóló, hogy: " ezek a nevek felnőttként ciki..." szerintem pedig egy mai gyereknek az a ciki ha Bözsinek becézik, vagy hasonlónak.

De ti kötekedők, úgyis találtok mindenben valamit ami nem tetszik. Sosem lesz olyan kérdés amiben mindenki egyetért.

2018. jan. 2. 07:58
 10/26 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy az itt válaszolók véleménye alapján fogsz nevet adni a babádnak, tehát felesleges belelovalni magad kinek mi tetszik.

De, hogy válaszoljak nekem ezek közül a Mira tetszik, az én lányom Kíra és ez nagyon hasonló.

De tényleg érdemes számításba venni, hogy felnőttként is ezt a nevet kell viselnie.

Pl.a fiam Martin ami szerintem egy szép név de én Mazsinak becézem ami már így, hogy 18éves annyira nem jó.Próbálok róla leszokni.

2018. jan. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!