Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is ilyen a babája?

Másnak is ilyen a babája?

Figyelt kérdés

Voltam vele dokinál sokat hogy miért sír egész nap.. 2 hónapos létezik hogy állandoan fáj a hasa? Nehezen szokotz pukizni és nehezsn büfizik pedig mindent megtettem már.. espumizant szed aztán volt már inflacol meg a mecsek teat is probaltuk.. szelcsövwztük de ott is van h nem is jön ki swmmi.. nem tudunk játszani egyszsrüen van h talä egy félora nyugi van ébren.. meg amikof alszik.. volt olyan is h majdnsm egész nap nem aludt. Hason sincs el mindkg elkezd kiabálni van sokat h amikor felveszem kifeszìti magát.. a kaja mikor feljön van h az orrába megy.. vegyesen eszik anyatejt és tápszert is abbol is már sokat probaltunk. Az orvosok is csak annyit mondanak ez természetes. Szüléskor streptocoocusom volt lehet h elkapta..? antibiotikumot nwm kapott egyjkünk se .. rendben találták a korházban.


Köszi a válaszokat elöre is.



2018. jan. 5. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem ugyan ez volt a babámmal, én úgy csináltam, hogy adtam neki Espumisan cseppet 12-t, aztán kb 5 perc elteltével levetkőztetttem alulról, és tornáztattam. azt úgy kell, hogy a két kis lábát elkezdtem feltolni egészen a mellkasáig, hJlított térdekkel, persze csak óvatosan, aztán ki egyenesbe és újra. rájöttem hogy ha ilyenkor mozog a végbele, akkor ott kaki meg puki is lesz.ha nem jön azonnal simiztem a hasát közben. 1 hónap alatt nagyjából kinőtte, de néha még most is elő jön. most 5 hónapos. sztem egy próbát megér. kitartás!
2018. jan. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, állandóan sírt. Szélcsővel se igazán jöttek a gázok. Tejfehérje allergiára van gyanú főleg mióta a hasfájást 5 hós korban a Neocate tápszer rendezte.
2018. jan. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálunk is az első 6 hétben. Elmentünk maganba gasztroenterológushoz, aki a tej és tojasmentes dietat javasolta nekem, az én babám csak anyatejes. Ennek 4 hete, szigorúan tartom a dietat és már az első pár nap után sokkal jobb lett.
2018. jan. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekunk bevalt a szelcso, igaz 10 percig benne volt mire leeresztodott!

De ugy is csinaltuk h torna, aztan csovezes, masszaz, csovezes, torna! A doki azt mondta h 20 percig kell szelcsovezni, annyi ido alatt urul ki a belben felgyulemlett levego.

Nekunk a sok draga csepp utan csak ez valt be!!

2018. jan. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!