Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj, ha a 3 hónapos...

Nagy baj, ha a 3 hónapos babám ülésbe húzáskor nem emeli a fejét?

Figyelt kérdés
Hason fekve emeli szépen és tartja is, igaz nem bírja 5 percig. Ma voltunk gyerekorvosnál, aki Dévény tornát javasolt. Azt mondta, h hipotón. És, h kevés D vitamint kapott azért van+ keveset tettem hasra. A BioGaia-t kapta, naponta 5 cseppet, ebben 400 NE van. Amit ma írt fel, Eurovit D vitamin, 1 cseppet naponta, abban is ugyanennyi van. Szóval nem értem. Én nem gondoltam, h ennyire el van maradva. Teljesen elkeseredtem. Segítsetek!

2018. jan. 9. 15:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
pikk pakk segít neki a torna és ott megmutatják,hogy otthon miket csinálj! :)
2018. jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem érdemes elvinni Dévény tornára, lehet, hogy pár alkalom is elég és biztosan téged is megnyugtatna!

Tényleg sokat kell hasra tenni, úgy erősödnek az izmai.

2018. jan. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

Az én lányom sem tudta ennyi idősen emelni, kb 3,5 hónaposan lett erre képes. A dévényes azt mondta hogy van sok gyerek ilyen problémával, de kezeléssel elmúlik nyomtalanul, ha önmagában ennyi van, akkor nem komoly gond! Keress minél hamarabb dévényes szakembert, hogy megnyugodj! Hidd el, ez nem olyan hatalmas probléma.

Megnyugtatásképp leírom hogy az én hipotón lányom 6hónaposan kúszik, mindent tankönyvi módon csinál.

A d vitaminhoz nem tudok hozzászólni.

2018. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%

Tartania kellene. Felhúzáskor az nem baj, ha csak utólag viszi függőlegesbe a törzsével. Szóval 1-2 pillanatig lóg, de aztán tartja. Nekem a fiam alvásból felkelve találta magát az orvosi rendelőben 2 hónaposan és első felhúzásra nem tartotta, már akkor mondta, hogy ez bizony baj de csak otthoni gyakorlást ajánlott 2 hósan. De másodjára nem volt gond, mire a fiam magához tért. Ezt azért írtam le, hogy nálatok ilyen baj nem lehetett?


Viszont gyorsan segít a torna, majd meglátod!

2018. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Andizsuzsi ***** válasza:
2018. jan. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Szia! Mindenképpen vigyétek el a Dévény tornára. Nagyon jókat hallottam róla. Valóban, ha felhúzod ülésbe akkor már tartania kell a fejét. Ez az egyik jele, hogy a fejét lógatja és ez hívja fel a figyelmet a hipotóniára. Ott szépen helyrehozzák és semmi baja nem lesz később meglásd. Ne aggódj, behozza a "lemaradást".
2018. jan. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
Érdekes, hogy manapság a babák 80 %-at Dévényre küldik. Jól kereshetnek...
2018. jan. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7, 5000 egy félóra. ;)
2018. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Engem tb alapon küldenek.
2018. jan. 9. 21:44
 10/18 anonim ***** válasza:
12%

Na szép. Ok nélkül, közpénzen. Akinek pedig valóban kell, fizet.

Az orvosod pedig hülye. D vitamin hiány nem okoz hipotóniát.

Abban is barom, hogy neurológusnak kell előbb látnia minden problémát, mielőtt valakinek terápiát javasolnak. Nem mindenkinek használ a Dévény.

2018. jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!