Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor váltottatok 4-es pelenka...

Mikor váltottatok 4-es pelenka méretre? 7kiló a lányom és a 3-as pampers mintha kicsi lenne pedig 9kilóig írják. Nem folyik ki semmi. Premium care és az active baby között van a fazonban külömbség?

Figyelt kérdés
2018. jan. 12. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb 7 kg volt ő is és 5 hós. A felső határ nem mindig reális, főleg alkati kérdés mert lehet 9 kg egy 70 és egy 80 centis baba is, nyilván combban a husisabbat hamarabb fogja szorítani, pl az enyémeknek mindet a combjuk miatt kellett lecserélni.
2018. jan. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

És elírtam *különbség

2018. jan. 12. 11:02
 3/8 anonim ***** válasza:
8 kilós és kb. 70 centis a 8 hónapos lányom, most váltottunk. Kicsit nagy az ülepén, de a derekán már kényelmesebb. Amikor a 3-ast levettem, mindig karmolászta a pocakját. Szerintem zsibbadhatott neki, pedig nem volt szorosra kapcsolva soha.
2018. jan. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig akkor váltottam,amikor a lányom elérte a következő méret alsó kilogramm határát.
2018. jan. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy a 4-es, 7 kilóval már rég 4-est hordott, eleve 2-essel kezdett, pedig csak 3300 gramm volt, de combos.
2018. jan. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi mindig akkor váltottunk, mikor a következő méret alsó határát elérte.
2018. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindig akkor váltottam, amikor a felső súlyhatárt elérte (vagy megközelítette) a kisfiam. Nem emlékszem már, hogy ez pontosan mennyi, mert már régen volt :) viszont az biztos, hogy 2év8hónaposan 4-es pelust hordott, akkor lett szobatiszta. 5-ös, 4+-os pelenkát sosem vettem.
2018. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én 3as premium care-t használok. A lányom 8 hónapos és 7500g, 68cm. A combjánál kezd kicsi lenni úgyhogy mi is váltunk már a 4es pelusra.
2018. jan. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!