Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikresek, vagy kis korkülönbség...

Ikresek, vagy kis korkülönbséggel született babák szülei! Iker/testvérbabakocsis kérdés?!

Figyelt kérdés
Az egymás melletti üléses babakocsi befér egy átlagos ajtón? Milyen vele városban,stb helyeken közlekedni? Könnyedén befér az orvoshoz, védőnőhöz, hivatalos helyekre a babakocsi? Nincs egyáltalán ilyen ismerősöm akitől kérdezhetnék. Megtetszett nagyon egy babakocsi, de egymás melletti üléses, és nem tudom, a nagyobb gyereket tudom-e majd könnyedén suliba vinni, meg más helyekre milyen nehéz betolni egy ajtón ?

2018. jan. 14. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi egymás mögötti babakocsit vettünk pontosan ezért és még igy sem volt egyszerü bejutni egy két helyre.
2018. jan. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nezd meg jol a mereteit.

Nekunk volt egymas melletti, egy Peg perego es dupla babakocsihoz kepest nagyon keskeny volt es konnyu (75-76 cm szeles volt es 8 kg korul). Volt sima babakocsink is es attol kb 20 centivel volt szelesebb, ez nem sok. Siman befertunk vele mindenhova, ajtokon is atjutottunk, buszoztam is vele gond nelkul.

A nagyon apro, zsufolt boltokba nem szerettem vele jarni, bar oda a sima babakocsival sem, mert bar elfert a sorok kozott ez is, de mindig izgultam, hogy a gyerekek leverik a fel arukeszletet, ha kinyulnak a kocsibol.

De nem mindegyik marka egyforma, lattam ettol joval szelesebbet is.

2018. jan. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ennyit ír méretnek!Vajon melyik a szélessége?

Mérete: kinyitva: 105*78*88 cm

Egyébként szerintem felejtős lesz ez a modell, mert azt írja, kb 15 kg-ig használható. Másfél éves lesz a tesó, mire jön a pici és most 9kg majdnem... :/

2018. jan. 14. 10:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Egymás mögötti kell neked. Egyébként körülbelüli súlyt írnak mindig rá a kocsikra. Nekünk Graco van most és szeretjük nagyon.
2018. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 101 cm biztos, hogy a magassaga. Jo esetben a 78 cm a szelesseg es a 88 cm a hossz (tehat az elejetol a hatuljaig). Bar ez csak tipp, tisztazni kell a bolttal/eladoval. A mienknel kb ugyanannyi volt a szelesseg es a hossz, arra emlekszem, olyan 75 cm korul volt mindketto.

A 15 kg-ot ezeknel ugy kell ertelmezni, hogy ulesenkent 15 kg a terhelhetoseg. Egyebkent a mienk birt tobbet is, ez a sulykorlat a babakocsiknal az ules szovete, rogzitese (kapocs, szeges, stb) miatt van, birjak a strapat a jo minosegu kocsik.

2018. jan. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon lelassul a sulynovekedesuk ebben a korban. Nalunk is josulyu volt mindig a gyerekunk, biztos volt 9 masfel evesen, inkabb tobb szerintem de mindegy, most ket es fel eves es mar legalabb fel eve 12-13 kg. Szerintem a 15 kilo meg boven odebb van nektek is.
2018. jan. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!