Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek volt járókájuk,...

Akiknek volt járókájuk, mennyi ideig használták?

Figyelt kérdés
2018. jan. 14. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

A fiamnál semeddig. Megvettük hogy hátha jó lesz de utálta. Kb 9 hónapos volt mikor feladtam a dolgot.

Kislányom 6 hós és néha el van benne vagy 5 percet. Neki muszáj is lenne legalább rövid ideig, felügyelet nélkül nem maradhat a tesó játékai miatt. Úgyhogy én is kíváncsi vagyok a válaszokra de ha ő is olyan lesz, hogy pisilni is követ(ne), akkor úgy is sírni fog benne + úgyis szem előtt marad.

2018. jan. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Nagynál kb 10 hónapig, kicsinél egy évig. Amikor főztem, betettem, vagy amikor vacsiztunk pl és még nem tudott ülni, akkor is bent volt.
2018. jan. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekem most egy éves a 3.baba. Számomra nagyon hasznos, mert kis pakológép a kisasszony, plusz mindent megeszik. Így biztonságban van, míg csinálom a dolgom.
2018. jan. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Azt kihagytam, hogy kb 7 hónapos korától használjuk, még biztos fogjuk is egy jó ideig.
2018. jan. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
14 hós és még használjuk, de nekünk babakarám van, ami sokkal jobb, mint egy járóka szerintem.
2018. jan. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
15 hosan kimaszott beloluk, ekkor elraktam,2 is volt. De addig nagyon sok hasznat vettem.
2018. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
8-12 honapos kor kozott, sokat hasznaltuk.
2018. jan. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Sok idióta ezen az oldalon lepontozgat, mert normálisan, a kérdésre válaszolok????! Vagy valami ősanyának probléma, hogy nem rajtam csüng non-stop a baba, hanem vagyok olyan sz.ranya,hogy járókába teszem?????


Komolyan, jó tudom, ez csak egy h.lye netes oldal "arc nélkül",de már felidegesít....

2018. jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért pontoznak le, de részemről ment a zöld kéz mindenkinek, köszönöm a válaszokat, számomra mindegyik hasznos volt!
2018. jan. 14. 22:27
 10/10 anonim ***** válasza:

22 hos a 3. Gyerkoc es meg aktivan hasznaljuk.

Nem maszik ki belole,pedig 94cm magas(marmint a gyerek).szepen eljatszik benne.

Napi ossz fel-1 orat van kb jaroban.

Par honapig meg biztosan hasznaljuk.

2018. jan. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!