Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves múlt a kisebbik...

Fél éves múlt a kisebbik babám és sehogy se akar elaludni két napja, visít, mintha nyúznák, de semmi komoly baja?

Figyelt kérdés
Nagyobbikkal sose volt gond,kiságyba beraktuk és elaludt(túl egyszerű volt).Na a kicsi az ellenkezoje. Eddig max 10percnyi visítás volt, most meg órája visít. De attól félek mér baja lesz ordibálva visít, aminz kézben van rohogés...ezt már rég csinálta...ki vagyunk akadva mert egy szobában alszik a nagyobbal addig a nagyibb se tud menni fürdeni, aludni.(fürdeni azért mert a gyerekszoba ajtaja a fürdovel szemben van és bevilágít)
2018. jan. 15. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én 6 hósom is sztrájkol az alvás ellen pár napja. Csak nekem nem újdonság, a nagyobbnak is voltak ilyen időszakai. A nagyobb általában új mozgásformával jött ilyenkor elő és most a kicsi is próbálkozik már kúszni. :) lehet nálatok is csak ilyen oka van.
2018. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Eddig se volt egyszerű eset, de a mai meg tegnapi nap katasztrfa.....dévény tornára járunk, épp csak forgolódik, mert óriás baba,pedig anyatejes :) :)
2018. jan. 15. 21:25
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
De miért hagyod órákig sírni szegényt? Lehet, hogy szüksége van rád, hogy ringasd, simogasd vagy a közeledben legyen..
2018. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én sem értem, miért kell hagyni órákra sírni szegényt...
2018. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igaz az enyém másfél éves és képzeld 2 hete ez megy:

20-23 óra között alszik vagy 22-03 között, ezt követően 4-8 óra között alszik el reggel és 14-15 között kel. Korábban sem volt jó alvó, hát most ez van, majd helyre jön a rend egyszer. Teljesen felesleges erőlködni, csak magamat bosszantottam. Szépen eljátszik éjszaka.

De emlékszem tavaly karácsonykor is 5 körül aludt el reggel. Mindig vannak ilyen időszakok nála.

2018. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Ha az enyem sirt volna egy oraig akkor vagy gyogystert adok neki fogzasra vagy orsvoshoz viszem hogy mi baja...az nem normalis ha egy oraja sir es nem lehet megnyugtatni....akkor valamije fáj.
2018. jan. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja sorry elsiklottam h a kezedbe rohog. Akkor rafkos...
2018. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de most is ez megy, ott voltam mellette majdnem elalszok a kiságy meleltt...elbambul nézi az éjszakai fényt aztán egy gondolt és elekzd sírni visítani, mint akit nyúznak eskü nem értem....harcol az alvás ellen....ma is a délbeni alvásnál már csukva volt a szeme és visított....hát miért nem lehet elaludni normálisan????miért kell ordibálós hisztit csinálni...nem tudok segyteni rrajta mert ebben a pillanatban mindenhogy sír már....ha éneklek is letojja
2018. jan. 21. 20:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha álmos lesz elalszik. Persze, én is örülnék ha jó alvó lenne a gyerekem és időben is elaludna, de nem mind egyformák. Még nagyon kicsi, gondolom otthon vagy vele. Nem dől össze a világ, ha később fekszik és később kel. Egyikőtöknek se jó ha sír meg visongat.
2018. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De baromi rossz,ha kesobb fekszik....egy fél éves gyereknek semmi leresni valója fél 9után fenn(7kor fürdik) és amíg visít addig a nagyobb se tud menni aludni borul az egész és senki se tud semmit se csinálni, csak nézzük egymást
2018. jan. 22. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!