Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korig sterilizált...

Hány hónapos korig sterilizáltátok a baba evéshez, iváshoz használt eszközeit?

Figyelt kérdés

2018. jan. 23. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Kb 10 hónapos korig.

Mikor már mászott meg bevett mindent a szájába nem tartottam szükségesnek .

2018. jan. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Kb. fél éves koráig.
2018. jan. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
9.
2018. jan. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Első gyereknél 1 éves korig, második gyereknél 3 hónapos korig.
2018. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Fél év szerintem.

Mivel még van sterilizalo folyadékom(chicco) heti egyszer beledobok még mindent amit használ.

2018. jan. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egy éves koráig terveztem, de akkor nem fogok minden áron ragaszkodni ehhez.


Köszönöm, mindenkinek ment a zöld!

2018. jan. 23. 14:12
 7/9 A kérdező kommentje:
Kérlek, ne pontozzuk már le egymást! Mindenki máshogy csinálja, és én pont erre voltam kíváncsi.
2018. jan. 23. 14:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Fél éves korig. Utána pedig mindent külön szivaccsal mosva mosogatóban.

13 hónapos most - Van, hogy a cumisüveget még pár hetente kifőzöm, de csak azért, mert nem szeretem az üvegmosót, szerintem nem is alapos, viszont a szivaccsal se érek le az aljáig az üvegnek. Tiszta persze hisz elmosom, de a magam megnyugtatása miatt kifőzöm néha..

2018. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A cumisüveget kimosom minden nap, de amugy nem sterilizaltam sose. Pl, ha cumi leesett, azt is csak leoblitettem, nem foztem ki. Jatekokat sem foztem ki sose, ami moshato volt gepben, azt kimosom, ami meg olyan, heti takaritasnal a ttorlom nedves torlovel.

Regen a leesett dinnyet megettem az udvarunkon otthon, nincs semmi bajom. Szerintem nem kell annyira felteni a babat, szokja, hogy nem mindig lesz steril kornyezetben.

2018. jan. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!