Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csinált valakinek úgy a...

Csinált valakinek úgy a babája, mintha fulladozna, hátrafelé venné a levegőt?

Figyelt kérdés
6 hónapos, két napja kezdte. Eddig akkor csinálta amikor nagyon mondott volna valamit, viszont ma éjjel kétszer hallottam, amikor ébren volt. Az éjszakai normális lehet?

#6 hónapos #fulladozás #hátrafelé veszi a levegőt
2018. jan. 25. 05:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Az enyém is szokta.most 3 hónapos és nemrég kezdett fogzani.ô azért szokott fuldokolni,mert a fogzás miatt több a nyáltermelése és azt nyeli félre.Ilyen megtörténik evés közben is.olyankor felkapom,de van,hogy utána egy kis ideig meg valami ott marad a torkában és olyan hangot ad,mintha meg kéne köszörülnie a torkát,de ez pár perc után elmúlik.
2018. jan. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vissza felé veszi a levegőt, én hörgés ék hívom. Az én 8hós lányom a születése óta csinálja akkor ha bekakilt :D ő így jelzi.
2018. jan. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!