Eysan024 kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
27 én este és 28 vagyis ma reggel voltunk együtt a pàrommal. 30 tól mutatja az ovulációt február 3 ig. Februàr 2 àt jelölte meg a naptàr leg erősebb napnak . Kérdésem lehetek terhes ettöl ??

2018. jan. 28. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ha minden a nagykönyv szerint történne,akkor azt mondanám biztosan nem.De a testünk nem működik ennyire kiszámíthatóan.Szóval lehetsz.
2018. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem védekeztetek, igen.
2018. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Elég kevés esély van rá,ha egyáltalán hihetünk a tesztnek.
2018. jan. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor rajta voltunk a baba témán mindig voltunk együtt a legerőssebb napokon is...8 hónapig így se lettem terhes...de a szervezet kiszámíthatatlan...ha már lekéstél a 3 napos tabletáról már sokat nem tudsz tenni csak várni...(akkor se parázz be ha késik a menszesz pszichésen ha parázol a terhességtől előfordul)
2018. jan. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem màjusban 25èn lett volna ovulàciòm ès 21èn voltunk együtt a fèrjemmel. 37 hetes kismama vagyok! ;) Ovulaciò környèkèn orgazmus hatàsàra hamarabb kilökődhet a petesejt. Szòval ha nem szeretnèl mèg terhes lenni vèdekezz!!!!
2018. jan. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel az ovuteszt nem megbízható és az sem 100%, hogy pont félidőben van az ovuláció, így igen, lehetsz terhes. Mi ovuláció előtt 5 nappal (ha a félidőt nézzük) voltunk együtt a férjemmel, nem védekeztünk, így jött a második gyermekünk.
2018. jan. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm . Szeretnèk terhes lenni nagyon . Nekem is van egy gyerekem már azt nem terveztük és lett. Most tervezem szeretném de várom a menstruációt remélem már nem lessz egy ideig.
2018. jan. 30. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!