Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen mosszert hasznaltok...

Milyen mosszert hasznaltok ujszulott ruhakhoz, . Mikortol lehet ariellel mosni oket? Oblitot hasznaltok?

Figyelt kérdés
2018. jan. 30. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Mosódió,mosószóda,öblìtőnek egy kis ecet. Én ezeket szeretem, de nem mindenkinek jön be. :) Nálunk muszáj is, fiamnak extra érzékeny bőre van, én meg allergiás vagyok az egyik mosószerre.. :/
2018. jan. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetektől fogva a saját ruháinkkal együtt mosom.(lekopogom) a gyerek nem allergiás semmi ilyen dologra.annyi h az oblitohoz öntök egy kis ecetet is.40 fokon mosok,60 fokon a fehéreket!Ennyi!

Én nem csináltam belőle nagy ügyet!

2018. jan. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elejétől Ariel folyékony mosószerrel és fehér lenor öblítővel mosom az ő ruháit.
2018. jan. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sensitivet használtam fél éves korukig. Az Arielnek is van sensitive változata.
2018. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Persil sensitive mosókapszulát használok, nem csak a gyerek ruháihoz. Ecet+ pár csepp 100%os teafaolaj az öblítő, 3 hónapos kora óta egy kevés coccolino sensitive is megy néha hozzá.
2018. jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is Arielt használtam, Silan vagy Lenor öblítővel, mindegyikből sensitive-et. Teljesen jó volt.
2018. jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Születésétől Tomi mosógélt használok. 22 hónapos a lányom. Meg vagyok vele elégedve. Bár ami nagyon olyan lesz,azt mindig egyből beáztatom/kimosom.
2018. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Folyékony mosószert használok (nem a baba miatt), mikor milyet. Öblítőt nem használok, nekem nem fér bele, hogy az egyik vegyszert egy másik vegyszerrel öblítsem ki a ruhákból. Az ecet arra kell, s semlegesítse a mosószermaradványokat. Vagy ecetet használok, vagy tiszta vízzel öblítek.
2018. jan. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!