Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 2 eves gyerek már tudja...

Egy 2 eves gyerek már tudja hogy az álom nem valóság?

Figyelt kérdés
A lányom már tudja de ő 4 éves.
2018. jan. 30. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem.
2018. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
22 hós a lányom,még beszélni se tud...
2018. jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja még. Az én lányom 2,5 éves, ő most már úgy látom, hogy érti, ébredés után szokta mondani, hogy álmodott ezt-azt, de fél éve még tuti nem értette. Ha valami olyat álmodik, most is van, hogy nehezen nyugszik még meg utána. Múltkor pl. az apjával volt napközben, délutáni alvásnál azt álmodta, hogy velem alszik, és nagyon sírt, mikor felébredt, hogy nem vagyok ott, pedig ez nem szokott gond lenni. Végül ő mondta el, hogy azt álmodta, hogy ott vagyok.
2018. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2018. jan. 31. 05:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
3 éves a lányom. Amit álmodik, arra azt mondja, hogy az oviban történt. Pl. nagyon fél a farkasoktól. Egyik éjjel sírva kelt. Másnap mondta, hogy az oviban megharapta egy farkas a kezét. Szerintem ezt álmodta.
2018. jan. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!