Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baj? Folyton sír.

Mi lehet a baj? Folyton sír.

Figyelt kérdés
8 hónapos kisfiam állandóan sír. Úgy gondolom, akaratos nagyon, de másoknál nem látom ezt a hisztit, és ez elgondolkodtat. Ott tartunk, hogy kb. semmi nem jó. Kézben sír, és feszeng mintha valahova mászna (amit még nem tud) nyújtja a kezét, fordul ki a kezeim közül, lerakom sír(még jobban rázendít), játékokat végigpróbálom sír. Alapszükségletei ki vannak elégítve. A fájdalmat és fogzást is kizárom, mert ez nem olyan sírás mint amikor fáj valami. Mindig az az érzésem unatkozik velem. Hétközben több helyre viszem, ott is ciki, hogy csak az enyém sír. Az egész napom abból áll, hogy kitaláljam, mi az a tárgy vagy elfoglaltság ami átmenetileg leköti. Mit tehetnék? Van ötletetek, mi lehet ennek a sok sírásnak az oka?
2018. febr. 1. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom akkor csinálta ezt mikor beindult a mozgása,vagyis előtte. Egész nap tiszta nyűg,semmi nem volt jó. Amint rájött a mászásra onnantól megnyugodott,ment egész nap felfedezni. Kitartás,idővel jobb lesz.
2018. febr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyet értek az elsővel. frusztrálja hogy akarna mászni de nem tud és csak sírással tudja kifejezni ezt a frusztrációt.
2018. febr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is 8 hónapos, és pont olyan mint a te fiad . Már tud ülni , állni, mászni is, de ez sem javít a helyzeten. Tud mászni, de nem szeret. Mászik 1-2 métert és nyafog hogy vegyem fel. Ez van egész nap. Nálunk az vált be egy picit hogy lefekszem oldalt az ágyra és ő meg rajtam tornászik, feláll. De sokáig ez sem hatásos.
2018. febr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!