Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki adjon tanácsot miért...

Valaki adjon tanácsot miért nyekereg egész nap?

Figyelt kérdés
7 hónapos, rá lehet fogni a fogára, de eddig is nyekergett, de én lassan megorulok. Folyamat nyekereg,nagyobbik nem volt ilyen és így,hogy most náthás se nyekergos....kicsi meg egész nap nyuszog, mintha kritizálna vagy nem tudom,mert nézelodik és olyan frekvenciát ut meg a nyekergése, hogy kivisz a világbol...olyan szinten, hogy 9mult és esku egy fejfájáscsillapitot kell már bevegyek....
2018. febr. 1. 09:33
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Tanácsokat koszonom
2018. febr. 1. 09:34
 2/16 anonim ***** válasza:
Az én 8hós lánykám is ilyen,szinte egész nap hisztizik, nyekereg. Semmi sem tetszik neki, ritka hogy ha elvan. Tanácsot én sem tudok adni, de tudd hogy nem vagy egyedül :) semmivel sem tudom lekötött, max 20percet hogy ha elvan, csendben egy egy játékával, de ez is nagyon ritka. Kitartás, talán idővel jobb lesz.
2018. febr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Érzi rajtad a feszültséget, meg lehet, hogy unatkozik. Ilyen idős korban nagyon gyorsan megunnak mindent, nem tudnak még sokáig koncentrálni ugyanarra.

Mikor nekem nincs már ötletem, hogy mit csináljak vele, akkor beteszem a babakocsiba vagy a kendőbe, és megyünk sétálni. Akkor mindig elvan. Menet közben tud rágcsálni kiflit, kekszet, kap vizet üvegből, aludni tud, mindent meg lehet oldani. Én is kicsit feltöltődök, könnyebb a délután. Egy soron kívüli csavargástól nem borul fel a napirend.

2018. febr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jo is lenne a séta, dea nagyobbik betrg. Náthás és lázas így sajnos ez esélytelen. Elobb aludt egyet(na ez a másik minden alvás elott hiszti megymeg szenvedés ezér se tudom soha mi a gondja)
2018. febr. 1. 10:32
 5/16 anonim ***** válasza:

wao!

Az en gyerekeim ezt csinálják 2 napja.

Mindenen kiborulnak.

Beteg a 2 gyerek amúgy. Köhögnek. Éjszaka is nappal is magas cn kezdik.

A kicsit magamra kellett kötnm annyira nem bír el lenni 10 percig. 9 hónapos egyébként. a nagy meg 3 éves.

Én az időre is fogom. Én is nyűgös vagyok. A xar is izetlen tegnap óta nekem is. Nem is csoda nekik is és még köhögnek is hozzá.


De a tanácsom ha nem szoptatsz már akkor egy valeriana relax! Vagy egy kis orvosi citromfű az pár 100 ft. 10 mély levegő.

Ennyi. Mit tanácsoljunk neked sok mindenki van ebbe a cipőbe! Menjetek ki a levegőre csak öltöztesdeg jól mert nagyon fúj a szél. Legalábbis itt. Vagy te is kösd magadra mint én.

2018. febr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
utolso vagyok. nem látt beteg a nagy. bocsanat.
2018. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Úgy értem,tanács, hogy mi az ami mindkettot le tudja kotni nagy nekem is 3 kicsi meg hát ha nem vagyok ott nyuszi,de azt sr akarom,hogy hozzászokjon, mert akkor 0-24cipelhetem majd mindenért.Van olyan játék amivel mindkettot lekotitek?
2018. febr. 1. 12:17
 8/16 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a szeparácios szorongás első hullámánál tartotok. Ezt az időszakot ki kell bírni. Ilyenkor a babák elégedetlenek, nyöszörögnek, mintha mindig bajuk lenne. Egy dolog segít: megadod neki azt a mennyiségű testkontaktust, amennyit csak igényel. Mert most erre van szüksége.

A két gyermekem közül a fiam volt extrán szepás baba, pontosan 8 hónapos korában kezdődött, két teljes hónapig tartott. Le sem tudtam tenni.

Rengeteget olvastam a témában. Elkezdtem hordozni, voltaképpen 8 hós korában magamra kötöttem és 10 hónapos korában leraktam. Addig úgy főztem, mosogattam, sétáltam, vásároltam, sokszor még olvasni is úgy tudtam, hogy a fiam a hátamon (szorosan hozzám simulva) nézelődött, ha pihiidővolt, a mellkasomra kötöttem, leültem Vele, Ő pedig mélyeket aludt rajtam.

Nehéz volt elfogadni, de amint elfogadtam, hogy most tényleg Ő és az Ő igényei a legfontosabbak, hirtelen nagyon könnyűvé vált minden. És életem egyik legmeghittebb időszaka volt. Azóta is nagyon igényli az ölelést. Már 5 éves.

2018. febr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok. Még jöhet egy második hullám is, olyan 18-24 hónapos kor között újra matricává válhatnak. De később is, ez függhet a gyermek természetétől. A most 3 éves kislányom most lett matrica, régebben nem igazán igényelt. De ez is olyan jó.
2018. febr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Aha értem.

A nagynak én szoktam mesét kapcsolni. Madagaszkár vagy valami ilyesmi. Peppa malacot szereti, Calluie. Youtuoben van.

A kicsi meg azt akarja amit ti.

Az hogy egy ennyi idős gyereket mi köthet le?

Nálunk bevált a távirányító elem nélkül.

Az leköti egy ideig.

A nagynál még bevált a tánc. Van kedvenc zeméje azt szoktam kapcsolni ha nagyon sok a gyermekem.

A kicsinek szoktam oda rakni dömpert, kismotort, de a nagy ha táncol vagy nézi a mesét általában a kicsi megy hozzá és akkor elszórakoztatja a nagyobb.

Ha beteg a nagy akkor a kicsinek oda szoktam adni a táskám. A tépőzárat imádják. Vagy a porszivót szoktam valahova lerakni és azzal is elvan.

Egy időbe kapott kapukulcsot.

Hát ennyi.

2018. febr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!