Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sirt a babám nem lesz baja?

Sirt a babám nem lesz baja?

Figyelt kérdés
A férjemre hagytam amig elmentem az irvoshoz. Mikor hazajöttem a fetjem aludt a gyerek meg orditott a kiságyba. Amilyen piros volt egy orája tuti sirhatott.mikor mentem akkor aludt a baba. A ferjem elaludt és sajmos nem hallotta hogy sir. Nem lesz valami komoly baja ennyi sirástol. 5 honapos lesz

2018. febr. 1. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem. De a férjedre tudnék csúnyát irni...
2018. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mikor elmentem akkor aludt a baba a férjem sem hitte hogy nem kel fel a sirásra. Nehezek az éjszakáink
2018. febr. 1. 20:21
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Szegény baba! Fizikálisan nem lesz baja. És ha kigyullad valami, vagy bármi történik, arra sem kel fel a kedves apuka? Megbízhatatlan emberre soha nem bíznám a gyerekem. Nem kifogás, hogy nehezek az éjszakák.
2018. febr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Jesszus, a legapróbb neszre is fel kéne èbrednie nappali alvàskor!
2018. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Milyen messze aludt tole, 3 emeletnyire ?

Baja nem lesz.

2018. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

jó, azért ne feszítsük már keresztre az apukát. Van ilyen. Az én férjem sem ébred fel soha éjjel a sírásra (mondjuk ritkán is sír). Nyilván nem kell megdicsérni, de szerintem eléggé szégyelli magát anékül is. A babák meg 2 perc alatt vörösre tudják üvölteni a fejüket, tapasztalat


(de rég láttam már a 0%-ot a válaszom alatt... gondolom nem tart ez sokáig.. :D )

2018. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A színéből semmi nem következik, három gyerekem van, az egyik azonnal olyan lesz, mint a cékla, ha sír, még percek sem kellenek, nem órahossza. Semmi baja nem lesz.
2018. febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, én kisfiam is vérvorosre hiszitizi magát, kislányom meg alig sírt. Férjem nagyon kedves állandoan segít, leveszi a tehet rólam ha hazaér, de ha megkérdeznéd, hogy a kislány(nagyobbik) miota aludta
2018. febr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, én kisfiam is vérvorosre hiszitizi magát,de legkozelebb próbáljon fenn lenni utána pihenettek váltásban, kislányom meg alig sírt. Férjem nagyon kedves állandoan segít, leveszi a tehet rólam ha hazaér, de ha megkérdeznéd, hogy a kislány(nagyobbik) miota aludta át az éjszakát szerinte 2 honap lenne....aztán nézzem rá ...persze volt az egy év is...a kisfiút meghallja mindenki:D szóval a holgyek úgy van evolúció szerint "berendezve",hogy felébredjenek erre.
2018. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: bocsánat az elgépelésekért
2018. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!