Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél év körüli babátok...

Másfél év körüli babátok milyen "tejet" iszik?

Figyelt kérdés

Tápszert/Junior tejitalt adtok, vagy rendes tejet?

Milyet?

(Aki egyiket se, mert szoptat, annak örülök, de nem ez érdekel most.)



2018. febr. 1. 20:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kb. akkor álltunk át tápszerről tejitalra.
2018. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%
Meg csak egy eves es szopik, de masfel evesen mar sima tejet adnek neki, ha nem lenne mar anyatejem.
2018. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%
A tápszer és a tejital az egy és ugyanaz.
2018. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%

13 hónapos most, mindhármat használjuk.


Délelőtt tízóraihoz kakaó normál tejjel

Este elalváshoz tápszer 9+ hó

Délutáni elalváshoz Junior tejital 12+ hó


Így lassan próbálom bevezetni a tejet, illetve lassan kivezetni a tápszert.

2018. febr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Reggel este tejital.
2018. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Milumil HA 2-es tápszert ivott, 18 hónapos korától sajnos már csak napi egyszer 200 milit. Azért sajnos, mert ase a sima tejet, se a junior italt nem fogadta el helyette. Trükközve se.
2018. febr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
Másfél évesen mindhárom gyerekem már rendes tejet ivott.
2018. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Milumil tejitalt, reggel és este is. Tejet kapott már tejbegríznek, de reggel és este még marad a tejital egy darabig.
2018. febr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Enyém 17 hónapos. Én általában Beba Pro Juniort adok,

mondjuk volt, hogy Beba Pro 2 tápszert vettem, mert jó áron volt a DM-ben. Volt, hogy Babylove-ot vettem, egy időben megitta, most csak a Beba-t. Viszont eddig 3 alkalommal úgy alakult, hogy kapott rendes tejet 3,5%-osat (nem itthon aludtunk, Babylove tápszer volt csak, és nem kellett neki), ízlett neki, de nem tudom, áttérjünk-e, vagy várjunk még vele... Védőnő, gyerekorvos most mellékes, 2 hónapja máshoz tartozunk. A régiekkel mindent megbeszéltem, most nem érzek rá késztetést, mert tudom, hogy mind mást mond...

2018. febr. 1. 21:00
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
Tápszert csak 1 éves korig írt fel a doki, de betáraztam, így kb 4 hónapig még azt kapta. Ezután tejitallal próbálkoztunk 2-3 hónapig, de egyik fajtát se szerette meg igazán. Kicsivel elmúlt másfél éves, mikor 3,5-ös tejet adtam, azt később leváltottam 2,5-ösre, de az csak egy kávéskanál kakaóval ízlett neki. Azóta is kéri reggel-este, lassan 3 éves.
2018. febr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!