Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szopizás közben sir nyugtalan...

Szopizás közben sir nyugtalan kapálózik mitől lehet?

Figyelt kérdés
Csak sétálva lehet etettni ugy is kapálozik sir...2-3x belesziv sir és ezt folytasa kivéve este akkor nyugton eszik nincs ilyen probléma 4 honapos lesz 1,5-2 oránként eszik este 4 oránként hasfájos is:c

2018. febr. 1. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Biztos elég a tejed? Az én fiam akkor csinálja, amikor kicsit kevesebb a tej.
2018. febr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Az én babám is ezt csinálta. Kevés lehet a tejed, nekem az volt
2018. febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám akkor csinálta ezt mikor nem tudott kakilni. A szívástól/erölködéstől fájt a pocija, így csak párat szívott, és sírt vagy nyüszögött, feszengett. Szerencsére ezt már kinőtte :-)
2018. febr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szorulhat be a levegő? Akkor is előfordul ha nem tud bufizni
2018. febr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
Nem hiszem, hogy kevés lenne a tej, inkább arról lehet szó, hogy túl sok az inger, minden jobban érdekli (ebben a korban nyílik ki a világ), mint a szopizás. Próbálj meg félhomályban, fehér zajjal szoptatni (én susogok, de youtubon is van tenger meg szél hang pl). Az sem árt, ha megpróbálod kicsit hamarabb cicire tenni, mint hogy megéhezik, mert úgy nyugodtabban tud enni. Ha szokott bukni, akkor lehet, hogy most többet van cicin, mert már a fogzás is beindulhatott (és azért szopizik, mert fáj az ínye), és túleszi magát - erre az alapos büfizés a megoldás. Esetleg fájhat a pocakja, főleg ha még nem nagyon mozog, ilyenkor egy kis lábtorna segíthet.
2018. febr. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!