Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha evés közben bekakil a...

Ha evés közben bekakil a babátok nektek sem eszik tovább?

Figyelt kérdés
Puszta kivancsisag a kerdes mert nem talaltam ebben a temaban mashol leirast. De az a helyzet hogy kos babam 2 hos de nagyjabol 1 napos kora ota azt csinalja hogy eves kozben ha bekakil nem hajlando addig tovabb enni mig ki nem pucolom :-) mas is tapasztalt ilyet?
2018. febr. 5. 05:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Az enyemek siman ettek tovabb. :)

Megalltak, amig nyomtak, majd folytattak, mintha mi sem tortent volna.

Tapszeresek voltak, altalaban az etetes vegere bealudtak, igy muszaj voltam hagyni kicsi tapszert az uvegben, felfuggesztettem az etetest, tisztaba raktam oket, majd megkaptak a maradekot es azon bealudtak.


De mindegy gyerek mas, a tied epp ilyen. Igy us, ugy is cukik. :)

2018. febr. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám 4 hós és születése óta ugyanezt csinálja! Ő még ráadásul nyöszörög is! 😁
2018. febr. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mivel úgyis muszáj kipucolni... :) Legalább marad tej a bealváshoz.

Az enyémek is sokszor evés közben kakiltak - a következő adag beindítja az emésztést és kitolja az előzőt, hogy legyen hely :) -, de ők simán ettek volna tovább, majd elaludtak volna, viszont mégse lehetett őket benne hagyni, így nekünk meg erről volt "vitánk" :)

2018. febr. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kisfiam simàn evett tovàbb de a kuslányom nem, csak pelenkacsere után.
2018. febr. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam iszonyat vörös fejjel hangosan nyögve "letudja" és eszik tovabb :D :D
2018. febr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyémek is simán ettek volna tovább de mivel nálunk is a tápszer egyenlő volt az altatással így kénytelen voltam megszakítani az evést és tisztába rakni majd folytatni az etetést és jött az alvás.
2018. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Es akiknek megallt a baba eves kozbe kakinal konnyebb volt a szobatisztasagra neveles vagy nem volt hozza koze? Abban remenykedem.
2018. febr. 9. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!