Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek tetszenek ezek a nevek?

Nektek tetszenek ezek a nevek?

Figyelt kérdés

Eufrozina lány lenne ha lány lenne, Ajtony ha fiú.


Ezek a nevek mennyire vállalhatóak?



2018. febr. 6. 10:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon nem. Eufrozina mint egy betegség vagy legalábbis kórházi kifejezés, Ajtonyt nem is minősítem.


De mi ez a bolond szokás hogy 10-14 idegen nő döntse el a gyerekeitek nevét gyakorizók?

2018. febr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon rosszak
2018. febr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Te tudod, de nekem személy szerint mindkettő borzasztó.
2018. febr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Elírtam a kérdést , (Eufrozina lenne ha lány lenne).


Köszönöm a válaszokat

2018. febr. 6. 10:56
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Nekem van Eufrozinia nevű csoporttársam, de ő ukrán. Efonak hívjuk. Itt nem lóg ki a környezetből, lévén külföldön élek, rengeteg nemzetiség van a csoportban. Magyarországon ez a név nem epp hétköznapi kategória. Ha passzol a vezeteknevehez, nem vészes.

Ajtony nagyon nem jön be. Plusz a női névhez se passzol, tehát ha valaha egy fiunis összejön és ezt a nevet kapja, nagyon mókás lesz.

2018. febr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%

Hat szerintem szornyu mindketto. Ne csak arra gondolj, hogy neked mi tetszik, hanem arra is, hogy o ezt a nevet egy eleten keresztul viseli.

Kepzelj el hetkoznapi helyzeteket: ha felszolitja a tanar oran, ha a szerelme a neven szolitja, ha te haragosan szolsz hozza, ha mama becezi.

Onzo dolog kizarolag a neked tetszes miatt nevet valasztani.

2018. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

5 miért lesz mókás ha nem "illik össze"??? Te úgy mutatkozol be hogy "Teréz vagyok, de a tesóm Péter"?

Ész hova mész..........

2018. febr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alapvetően tetszenek a különleges hangzású nevek, nemsokára születendő gyermek is azt kap, de ez az Eufrozina és Ajtony nagyon nem jön be.

Eufrozina: ahogy írták, mintha valami betegség neve lenne vagy orvosi kifejezés... Én is hasonlóan érzek, nekem konkrétan az eutanázia ugrott be róla (bocs)

Ajtony: nem hangzik valami jól. Szép dolog, ha valaki ősi magyar nevet ad a gyerekének, de vannak ennél szebb férfinevek. :) [link]

2018. febr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek, de nem is nekem kell, hogy tetszen.
2018. febr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%

7!

Nem szoktam így bemutatkozni, ellenben mondjuk megegyszer ovodasnal is felmerul alap kérdés a "bpvan testvéred, hogy hívják "

2018. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!