Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szerettessem meg 1...

Hogyan szerettessem meg 1 évesemmel a fogmosást?

Figyelt kérdés

Már amikor meglátja a fogkefét sírva, üvöltve menekül.:(

Tehát a fogmosás maga is küzdelem.


2010. jún. 7. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Fiammal úgy csináltam, hogy előtte mostam fogat, sőt leültem mellé a földre. Vicces volt, érdekelte, aztán adtam az ő kezébe is fogkefét. Most együtt mosunk fogat, mindig. A végén, egy kicsit megmosom neki, de ezt nem mindig hagyja. Nem erőltetem, mert azt gondolom, hogy egy-két elhagyott "rendes" fogmosás kevesebbet árt, minthogy ne utálja meg. Azt mondom fogmosás, és már csattog a fürdőszobába és nyújtja a kezét.

Most, hogy már gyerkőcöd utálja, nehezebb, mint a legelején, de egy próbát megér a közös fogmosás és talán ha egy kicsit nem érzi az erőltetést.

2010. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálj más ízű fogrémet, a lányom eleinte a fogkefét utálta, egy ideig arra a fográgókával ( ami szettben volt a fogkefével , remélem tiudod, mire gondolok), mostam a fogát, azt szerette amúgy is rágcsálni. Vegyél neki egy új, érdekes fogkefét, nekünk olyan van, aminek az alja tapadós, és a csempére ragszatj a fel. Nagyon tetszik neki. Ennyi ötletem van....
2010. jún. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mi mindig egyutt mosunk fogat, van, hogy ő nekem, es en neki, nagyon elvezi.

mondjuk en 10 hos kora ota mosom a fogat, mert annyi foga van, mint egy capanak.


jo, hasznos tanacsot adva: ne eroltesd, es csinalj ugy, mint akit nem erdekel, viszont mindig elotte mossatok fogat, ahanyszor csak lehetseges. a génjeiben van az utanzas, elobb utobb o is akarja majd :)

meg viccesen keltsd fel az erdeklodeset, en mindig amikor fogat mostam, mondtam, hogy "sika- mika, sika-mika", és amikor nem mostam fogat akkor is mondtam, mutattam, rohogott

szepen lassacskan csinald, ne gorcsolj, nyugi, jó lesz.


meg nem tudom milyen fogkremet hasznalsz, nekunk colgate van mentolos gyerekeknek, a bebim szereti, de elofordulhat, hogy mas bebi meg a gyumolcsoset kedveli jobban.

2010. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!