Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbaba mellett hogyan porszív...

Kisbaba mellett hogyan porszívóztok?

Figyelt kérdés
3 hetes a babám, és ha takarítok, minsig átviszem a nagyihoz, itt lakik felettünk az emeleten. De akinek nincs segítsége, hogy csinálja? Amikor alszik? Nem zavarja, nem fél a zajtól?
2018. febr. 7. 20:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%

Amikor itt van anyukám

Amikor itthon van párom

Vagy amikor alszik, becsukom a szoba ajtajat kisebb fokozatra állítom így hallom a bébiőrbe ha sír, és nem lesz makulátlan tisztaság,de akkoris jobban nézünk ki és hamar megvagyok max 10perc

2018. febr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
3hetesen simán porszívóztam, miközben aludt. Egy idô után, amikor ébren volt. Mindig mondom neki, h most belapcsolom a porszívót, hangos lesz, de ne ijedjen meg stb... Nem fél, sôt az orrszi porszitól sem.
2018. febr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Baromi sokan vagyunk akiknek nincs segítsége,ha alszik abban a 20-30percben csinálok ami belefér,de ha ébren van és el szórakoztatja magát akkor is végzem a dolgom.
2018. febr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerencsére nem fél tőle, rendesen lehet mellette porszívózni
2018. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Simán porszívózhatsz mellette. Ne maxon legyrn de akár hiszed akár nem megnyugtatja a babákat a monoton zaj. A hasadba is ilyesmi zajokat hallott sőt szokták is mondani ga nem nyugszik meg a baba kapcsold be a porszívót. Próbáld ki tuti elhallgat és megnyugszik.
2018. febr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

"Szerencsére" egyáltalán nem akart aludni 2 hetesen se csendben, úgyhogy telefonra töltöttem egy órás porszívó hangot, így jól aludt nappal. Az igazi porszívó bár jóval hangosabb, nem volt szokatlan neki.


A nagyobb viszont sírt tőle, a férjem kint tologatta addig, amíg kiporszívóztam. Egy ideig félt is tőle... vagy 2 éves korig.

2018. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Simán porszívóztam.ha nem aludt akkor!a porszovora elaludt
2018. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi! :D akkor holnap kipróbálom úgy, hogy nem viszem fel. :D Első baba, azért félek ennyire ettől :)
2018. febr. 7. 21:10
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Az enyém pl. ordított közben, de azt a tíz percet kibírta. Sajnáltam, mert félt, de este - mikor a férjem is itthon van - nem porszívózhatok, hétvégén sem, mert rám hívják a Verwaltungot.
2018. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Alvás közben nem csaptam nagy zajt sosem. Mikor ébren volt akkor porszívóztam,sosem félt tőle,és neked sem kell ennyire parázni
2018. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!