Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy egyeztetitek össze a...

Hogy egyeztetitek össze a kisbaba körüli dolgokat a szobakutya ellátásával?

Figyelt kérdés

2018. febr. 8. 07:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%

Mire gondolsz?

letettünk a kutya pelenkát és amikor rákakil felszedjük és lehúzzuk a wcn. Ha sok a pisi rajta kicseréljük. Nyitott ajtóknál alszunk ezért a hálószobákat elzártuk egy babakerítéssel. Ha jó idő lesz visszük sétálni. Mindig van száraztáp és víz a tálkájában.

Amúgy elvan a maga kutyamódján.

2018. febr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Kicsit fejtsd ki a kérdést, mert nem igazán értem, hogy mire vagy kiváncsi.

Nekünk egy 5 éves kutyánk volt amikor született a kislányunk, aki mostmár másfél éves. Lakásban élünk, a blöki itt élt egész életében, igazi kanapékutya. Természetesen szobatiszta, soha nem volt kutyapelus a földön, napi háromszori sétához szokott.

Szóval azt hiszem tudnék válaszolni, ha jobban érteném a kérdést. :)

2018. febr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Bocsi h nem fejtettem ki jobban, es koszi h ennek ellenere irtatok, ment a zold!

A kutyank 3 eves, hamarosan szuletik a babank, es mar tobben kerdeztek, h mikor koltozik el a kutya?? En meg csak nezek nagy szemekkel, h ugyan miert koltozne? Azzal „ ervelnek“ h baba mellett nem lesz ido ra h torodjunk vele, de ezt kizartnak tartom.

Tarsasban lakunk, 2. emelet, kis/kozepes testu kutyank van, 3 evig vegig tarsasban eltunk, o is kanapekutya. Reggel melo elott, ebedszunetben ( kozel lakom a mhelyhez), melo utan ill este fekves elott szoktuk levinni, pelusa sosem volt, nem tartottuk jo otletnek igy, h surun le tudjuk vinni, ezert most se szeretnem raszoktatni. A ferjem nem tudja atvallalni a reggeli levitelt, mert o joval korabban indul . Ezt hogyan lehet megoldani? A park, ahova hordom, szemben van a hazzal, gyakorlatilag olyan, mintha a kertbe vinnem le.

2018. febr. 8. 12:01
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Ez addig necces,míg nem lehet kimozdulni a picivel. Addig nem fogod tudni levinni pisilni sem. Ez születés után 1-2 hét. Utána pedig kialakítjátok a napirendet.
2018. febr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Nekünk annyival volt egyszerűbb, hogy nyáron született a kicsink, ha jól emlékszem alig egy hetet voltunk csak a négy fal között.

A helyedben az elején a férjednek kellene szerintem levinni a kutyát, legalábbis a mi kutyánkból kiindulva neki tök mindegy, hogy mikor van séta, legyen az reggel korai 5 óra, vagy 9. Ez a reggeli menetel lehet csak egy rövid egészségügyi kör, amíg elintézi a pisit, kakit, hiszen reggel siet az apuka, aztán a második séta tovább tarthat, amikor együtt mentek le a picivel. Ilyen időben, mint amilyen ma van mi minden séta után megmossuk a kutya lábait, mert irtó sáros tud lenni, és napközben együtt hemperegnek itthon a szőnyegen a kutya meg a gyerek, imádják egymást nyúzni. :)

2018. febr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocs, előbb küldtem el, minthogy befejeztem volna. A másik lehetőség, hogy átmenne valaki addig vigyázni a babára amíg leviszed a kutyát. Nagyi például, ha megoldható.
2018. febr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kulfoldon elunk, nem tudok nagyikat athivni :) annyira nem akarom a ferjemre sozni ezt a feladatot reggel 6kor :sssss vhogy ugy kene, h en tudjam megoldani. Esetleg amig alszik a baba, 2 percre ha leszaladok a kutyaval egy pisire, meg ferjem keszulodik? Szerintem ez lesz a legjarhatobb ut.
2018. febr. 8. 15:03
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Én amint hazajöttünk a kórházból magamra kötöttem a kislányom és mentünk kutyát sétáltatni, pedig téli gyerkőc. 3 napos volt. 15 hónapos és még nem volt beteg. Este pedig ha a Férjem nincsen itthon egy app-el be tudom kamerázni, látom és hallom, persze olyankor inkább csak lefutok a kutyával.
2018. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Ne hallgass rajuk. En pont szules elott hoztam ingyen egy roti nemetjuhasz kutyat, mindenki azt mondta, adjam menhelyre, mert az oltasainak arabol, a kajajanak arabol itthon tudnek maradni gyesen. En meg mondtam, hogy avkutya marad ! 9 honapos, tudja, hogy ul, labhoz, fekszik, pacsit ad, marad.1 evesen kezdik kutyaiskolaban is tanitani, mert addig kotodo neveles van. Kerti kutya amugy. Alvasidoben foglalkoztam vele, a gyerekem most 9 honapos, a kutya 10. Szaporititol hoztam, makk egeszseges, semmi baja, gyerekem imadja, nagyokat kacag Lilire. Ne hallgass rajuk :) Maradjon a kutya :-)!
2018. febr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
#8-as vagyok! Előzőnek igaza van. Amúgy én ha akarnék se tudnék nem foglalkozni a kutyánkkal, mert ha a kislányommal játszunk azonnal jön oda és hátman játszunk. A 2.szava a kutya neve volt!
2018. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!