Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ha a szüleim...

Mit tegyek ha a szüleim beleszólnak a gyerekem nevelésébe?

Figyelt kérdés
Elnézést ha hosszú lesz. Első unoka. Jelenleg a szüleimmel élek, mert éppen válófélben vagyok. Nemrég született meg a kisfiam. Imádom a családom, soha nem gondoltam volna, hogy problémák lesznek. Amióta itt vagyunk a picivel csak az állandó vita megy. Édesapám folyton beleszól mit hogyan csinálok. Miért ennyit adsz neki enni? Miért sír? Öltöztesd fel jobban. Édesanyám meg konkrétan azt hiszi övé a gyerek mert ő akarja fürdetni, ő büfizteti stb. 10 percenként járnak be hozzánk a szobába naponta. Nincs együtt töltött idő kettesben a kisfiammal mert állandóan megzavarnak. Ezt szóvá tettem és én voltam a rossz hogy miért vitatkozok. Tegnap már az történt, hogy ölben volt a kisfiam, édesapám bejött és mondta tegyem le a babát mert ő játszani akar vele. Nem tettem, kiment, majd visszajött 10 perc múlva hogy szólt, hogy játszani akar vele és mérgesen kiabált édesanyámnak hogy miattam nem tud játszani mert az ölemben van. Úgy hogy előtte, egész délelőtt bent volt a szobánkban. Könyörgöm én vagyok az édesanyja és szeretnék a kisfiammal lenni úgy, hogy 10 percenként nem zavarnak. Próbáltam édesanyámmal beszélni mert ő anya hátha megért, de nem én vagyok a rossz. Mi a véleményetek?

2018. febr. 8. 09:04
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
82%
Az,mint minden ilyen esetben.Akármekkora a gáz,nem költözök vissza a szüleimhez,pont ezért,amiket leírtál.Állj talpra,és menj külön.
2018. febr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Milyen jogon veszik ki a gyermeket a kezemből? Vagy parancsolnak rám, hogy rakjam le? Kimegyek a szobából és már titokban mennek be a babához és veszik ölbe anélkül hogy megkérdeznék és mindezt úgy, hogy akkor altattam el.
2018. febr. 8. 09:07
 3/36 anonim ***** válasza:
70%

Mit fogsz kapni, mert otthon vagy. A legtöbb válasz, hogy költözz el.

Csak azt tudom mondani, hogy menjetek sétálni vagy játszóházba és ott ketten lehettek.

Mennyi idős a kicsi?

2018. febr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
98%

Valószínűleg gyereknek néznek téged is, mert visszaköltöztél.

Ha nem tudsz elköltözni akkor muszáj lesz beszélned Velük. Ajtót nem tudod bezárni?

2018. febr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
6 hetesek vagyunk. Idegileg kivagyok. Nem hiszem, hogy ezeket az alapvető dolgokat nem képesek megérteni. Úgy élünk lassan mintha a testvérem lenne, mert mindent ők csinálnak és hiába mondok valamit, vita lesz és újra én vagyok a rossz. Senki nem ért meg és az fáj, hogy édesanyám sem. Szerinte nincs igazam
2018. febr. 8. 09:13
 6/36 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, h milyen lehetöségeid vannak, de dobbants, és amikor biztos a költözésed, megmondhatod nekik, h a viselkedésük miatt és mert nem tisztelik a szülői kéréseidet, leredukálod a láthatásukat.

Az ilyen mindent jobban tudok emberektől a falnak megyek.

2018. febr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
43%
Te hány éves vagy? Eddig hol éltetek? Miért te költöztél?
2018. febr. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
46%

Mert ők ilyen típusok. Ennyi. Nekik te gyerek vagy, ezzel pedig hogy odacuccoltál ráerősítettél. Éreztetted velük hogy szükséged van rájuk.

A kommentjeidből is sugárzik hogy pátyolgatásra szoruló típus vagy, nem egy határozott kemény nő. Hidd el, ha látnák hogy kemény vagy akinek nincs szüksége nyünyükézésre a szülőktől, nem csinálnak ilyen durván. Mondd hogy albit keresel mert külön haztartást akarsz hisz felnőtt vagy. És viselkedj is úgy, meglátod hamar megpróbálnak felnőttként kezelni.

2018. febr. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem is fog változni,míg otthon laksz.A szemükbe gyerek vagy.Mennyi idős vagy?
2018. febr. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
58%

Egy hat hetes babával mégis mi a lókukit akar játszani?

Gondolom most akarnak bizonyítani maguknak, h érnek vmit gyereknevelés terén, mert az ilyenek szokták anno a saját gyerekeiket elhanyagolni, lepasszolták már egy évesen bölcsibe stb., most meg villogni akarnak és behozni a behozhatatlant.

2018. febr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!