Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 év korkülönbséggel kapcsol...

2,5 év korkülönbséggel kapcsolatban kérhetnék tapasztalatokat, véleményeket?

Figyelt kérdés
Mi volt nehézség, mi ment könnyen. Bármi érdekel, ami eszetekbe jut.
2018. febr. 8. 13:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

29 hónap van közöttük, tökéletes így. 2 éves a kicsi, imádják egymást.

Annyi a nehézség, hogy csak 1 irányba tudok szaladni, plussz ha utazunk pl a nagyszülőkhöz dupla cuccot kell pakolni, de ez akármilyen korkülönbséggel így van-

Más nekem nem jut eszembe

2018. febr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Napra pontosan 2,5 év van a két lányom között (lassan 3,5 éves a nagy, 9,5 hónapos a kicsi) és nagyon bejött.


Mindkettő "könnyű" gyerek. Az első pillanattól egy szobában vannak és nem zavarják egymást. Egyébként is nagy a "szerelem" köztük. A nagy nem féltékeny, szívesen segít, hoz, visz, figyel, szórakoztat. 2 évesen már remekül beszélt, így már a terhesség alatt át tudtunk beszélni egy csomó lehetséges helyzetet.

Megértette, hogy a kezdeti időkben kevesebb időm lesz rá, de igyekszem amennyire tudok. Mostanra már bőven van olyan, hogy a kicsit küldöm odébb, ha pl. a naggyal kirakózunk és csórni akarja a puzzlet. Neki is ki kell várni a sorát.


3 évesen kezdte a nagy az ovit, de csak fél napot jár, így a délután közös. Itt volt egy kis nehézség, hogy a kicsi napirendjét alakítani kellett ehhez a rohangászáshoz, ami eleinte már-már kínzás volt, de sikerült.

A tavalyi nyarunk kicsit uncsi volt, mert a kicsi utált hordozóban autózni, így kevesebb program jutott a nagynak, de idén már bőven ki tudunk mozdulni.

2018. febr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem az sok.. 1ev max 1,5lenne a tokeletes.. 2,5mar sok :/
2018. febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1 év korkülönbség? :) Azaz 3 hónapos baba mellett teherbeesni.. Na nekem az már extrém sport.. Köszi mindenkinek a véleményeket.
2018. febr. 8. 16:30
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Miert is? Nekem 1ev van koztuk.. Masodik utan pedig szülés utan 4het utan terhes lettem ismét a harmadikkal ;)
2018. febr. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát én szeretnék regenerálódni is 2 szülés között..
2018. febr. 9. 10:22
 7/12 A kérdező kommentje:
6 hétig szexelni sem kellene szülés után, de te tudod.
2018. febr. 9. 10:22
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Bravo 5-ös, roppant módon figyelsz a saját egészségedre!

A 6 hetes kontrollt nem véletlenül találták ki.

2018. febr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem erdekel egyikre se mentem vissza.. Kiterdekel mit talalnak ki? Elsonel 2hetet vartunk masiknal 1het 2napot. Koszonom jol vagyok teljesen ;)
2018. febr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Gondolom roma vagy. Örülj neki, hogy most még nincs semmi bajod és reménykedj, hogy ne is legyen.
2018. febr. 9. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!