Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan fordult hasról...

Hány hónaposan fordult hasról hátra a babátok? Illetve mikortól fordult az oldalára?

Figyelt kérdés

2018. febr. 10. 16:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

Àtlag babák 4 hósan fordulnak hátról hasra. Elötte felhuzogatják a lábukat, majd oldalra fordulnak és eny nyomással hason vannak.

Kb 1 hónap vagy is 5 hósan fordulnak vissza, ilyenkor oldalra fordulnak majd összehuzzák a lábukat és háton is vannak.


Persze minden baba más, de 3 hónapos kor elött nem igazán fordulnak, de 6 hós korukig kell fordulniuk mindkét irányba.

2018. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

Meddig kell: sötétszürke satír

[link]


Egyébként 4 hónaposan oldalra, 6 hónaposan át.

2018. febr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Ikreim vannak, most 7-én voltak 3 hónaposak, a lányom 8-án fordult hasról hátra, a fiam aznap mikor 11 hetesek lettek.
2018. febr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Egyik 4 másik 5 hós volt. Hasról nem álltak meg az oldalukon, rögtön hátra. Hátról hasrafordulásnál volt, hogy hetekig csak az oldalukra sikerült.
2018. febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
1 hetesen hasról hátra és mindkét oldalra. Azóta is rendszeresen (2 hónapos). 😊
2018. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

Utolso!Komolyan 1 hetesen?Az nagyon durva.

Az en kisfiam eppen 1 honapos mult mikor atfordult a hasarol a hatara.Most 4 honapos es a napokban tanult meg visszafordulni is.Az az egy honap is nagyon durva,en kisebb sokkot kaptam,hogy lehetseges.De ez az egy het,nagyon erdekes.

A kislanyom 5 honapos kora utan fordult oldalra is eloszor meg hasrol hatra is.

2018. febr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Én is csak néztem, hogy hogy a fenébe csinálja. 😄 A védőnő közölte, hogy biztos hazudok. Aztán a 4 hetes státuszon mindkétszer visszafordult, ahogy hasra tette. 😂😂 Anyukám azt mondta, én is két hetesen fordultam először, nem tudom, mi miatt vagy hogy. 😊
2018. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
8 hónaposan hátról hasra, vissza is akkor. Oldalra már pár hetesen. Kicsit megkésett a kisasszony. Mindent később csinált, el is vittem szakemberhez, de csak egyszerűen kényelmes, nyugodt. 15 hónapos és alig érem utol:).
2018. febr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%

Azta akkor nagyom kis vasgyúró babád van:)

(Én vagyok akinek 1 hónapos fordult át a babája)

2018. febr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Inkább feszes, mint vasgyúró, ami nem jó.
2018. febr. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!