Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan akinek a parja...

Van itt olyan akinek a parja mindennap dolgozok ha hazaesik faradt Es megis vallalt masodik gyereket? Segitseg nelkul hogy megy?

Figyelt kérdés
2018. febr. 11. 13:40
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

En meg akkor is parazok ha kohog

Es egyszeruen nem tudom lazabban venni

2018. febr. 11. 13:41
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
Miért kéne segítség?
2018. febr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Na,na,na álljon meg a menet. TE vállaltad a gyereket vagy ketten vállaltátok? Nem mindegy. Ha ketten vállaltátok akkor apuka is vegye ki a részét még akkor is ha fáradt. Nehogy már beletörődj abba, hogy van apja a gyereknek de semmit nem csinál... Te nem vagy fáradt a nap végére amikor végig hallgattál 120millió hisztit, főztél, takarítottál, bukfenceltél a gyerek kedvéért? De, fáradt vagy, na akkor felválthat kicsit az apuka.

Ez nem segítség, ezt hívják közösen nevelésnek, amikor mindkét fél kiveszi a részét.

Én amúgy nem vállaltam volna ha a férjem ilyen lett volna, hogy hazaesik-fáradt és sz.arik ránk.

2018. febr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Oooo

Nem azt mondtam hogy nem segit az apja hanem hogy dolgozik es faradt

Persze nyilvan segit csak en masra gondltam

Pl. Nagyszulok

Vagy hetvegi pici programok apa nelkul 2 gyerekkel stb.

Amikor ugy erzed hogy semmire nincs idod es magadba beszelsz mar lassan

Ilyesmire.

2018. febr. 11. 14:56
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Nincs szükségem nagyszülői segítségre, eleve nem is elérhetőek. A férjem kiveszi a részét.
2018. febr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ne vállalj. Vannak, akik eleve a gyereknevelésre születtek, ők azok, akiknek lehet 3 gyerekük is, feltalálják magukat, sokkal kevésbé hiányzik nekik az emberek társasága, a kikapcsolódás, ők gyerekkel is jól elvannak. Amikor meg nagy ritkán kimozdulnának, akkor meg megoldják.

Én imádom a gyerekemet, de nem ilyen vagyok. Éppen ezért van csak egy. A kisfiunk egy igazi energiabomba, egy örökmozgó, piciként mindig a nyomában kellett lenni, sok nehézség volt-van vele, mind nekem, mind pedig a férjemnek minden energiánkat felemészti, így nem vállalunk több gyereket. Nekünk olyan, mintha 3 gyerekünk lenne. Nem rossz egyébként, csak eleven. Szokták is mondani. Egyszerűen ilyen a személyisége. Mindketten dolgozunk egyébként a férjemmel, mindketten hullafáradtak vagyunk, mikor hazaérünk, szóval meg tudok érteni egy olyan felnőttet, aki már nem tud munka után 100 százalékos szülő lenni. Holott én is voltam itthon éveket a kisfiunkkal, a párom is amit tudott segített, mikor hazaért, de azért az nem olyan, ha egyszerűen az embernek ennyi adatott. Szerintem mindenki érzi, vagy legalábbis éreznie kéne, hogy mennyi gyerek vállalásához van ereje, türelme. Szerintem azzal sincs gond, akinek több gyerekhez is megvan, én irigylem őket érte és minden tiszteletem az övék, de szerintem a hozzám hasonlókkal sincs semmi gond, akinél 1 gyerek is gyerek. :)

2018. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
Azért 2 gyereket ellàtni normàlis esetben nem nagy dolog.Segítség nélkül is simân megoldható.Bàr mostanàban elég sokan kényelmesednek el a sok segítő között.
2018. febr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kénytelen lesz segiteni ha megszületik a tesó mivel ketté nem tudok szakadni.

A lányom 13 hónapos és 12 hetes leszek a tesóval de csak én gondoskodom róla, a férjem csak játszik vele néha.

2018. febr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Az én férjem külföldre kényszerült dolgozni, akkor már 3 volt. Mégis megoldom segítség nélkül. Vedd figyelembe, hogy az anyák marha erősek és leleményesek ám, mindenkiben ott van, benned is.
2018. febr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Szeretek olyan valaszokat olvasni amik megerositenek abban,hogy megoldhato

En is neha igy gondolom neha ugy

Attol fugg milyen napom van

De megiscsak a gyeteket kene nezni hogy o ne legyen egyedul barmilyen nehez is lenne az elejen.en is irigylem akiknek 3 is van

Es megis megoldjak

Azok a gyerekek is felnonek

2018. febr. 12. 08:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!