Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Téged zavar ha a fiadat...

Téged zavar ha a fiadat lánynak nézik, vagy a lányodat fiúnak?

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 11:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%
Soha nem nézték a lányomat fiúnak, de zavart volna, ergo azt jelentené, hogy képtelen vagyok neméhez megfelelően felöltöztetni.
2018. febr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
Az én kislányomat sem nézte soha, senki fiúnak. Zöld ruhában sem... 😉
2018. febr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem érdekel ki minek nézi :D az a lényeg h aki számít az tudja h fiú :) na meg rövidre van nyirva a haja is.

Jelenleg piros overalt használunk es narancssárga-szürke babakocsit.unisex mindkettő,szerintem a cumijarol szokták megmondani h fiú :D

2018. febr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Én csak nevetek rajta, mind a két lányomat nézték már fiúnak annak ellenére,hogy csutka rózsaszínben voltak kis csattal a hajukban.... Szerintem sokszor kínjukban nem tudják mit kérdezzenek az emberek...de ez az ő butaságuk...
2018. febr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Le is toltam nullás géppel a haját. Gyönyörű de fius arca van, viszont szőke lokni haja volt ami vallig ért kb.
2018. febr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Kb 2-3 alkalommal fordult elő, hogy a full csajosan felöltöztetett lányomat (rózsaszínben, illetve szoknyában!!), fülbevalóval stb. nézték, és megkérdezték, hogy kisfiú? Gondolom amúgy azért mert haja nem volt vagy 2 éves koráig érdemben, dehát akkor is, tök lányos színek voltak rajta, lányosan volt öltöztetve, az arca is tök tipikus kislányos. Nem zavart, csak megállapítottam magamban, hogy "hát ez hülye" :D
2018. febr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Az én fiamat gyakran nézik kislánynak. Általában fiúsan van felöltöztetve pedig.
2018. febr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Enyémet is 1 éves korig, mindenki lánynak nézte.

Akkor még nem vágattam le a haját, göndörödő nyakig érő haja volt, égszinkék szeme,hosszú szempillák, hiába fiús ruhák minden idegen kislányozta.

Aztán fodrász után már nem, de igen idegesített mindenkinek mondani hogy nem, ő kisfiú.

De mai napig mondják sokan hogy olyan szép hogy lánynak is elmenne :)

2018. febr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem öltöztetéstől függ, hogy minek nézik :)

2 fiam van, a kisebbiket (fiús öltözékben), rendszeresen lekislányozzák. Esetleg megkérdezik, hogy esetleg kisfiú, mert a ruhája alapján úgy gondolják, de az arca annyira kislányos.

Ennek egyetlen oka van, iszonyat hosszú, dús, szempillái vannak :D hiába a rövid haj ( mondjuk nem 0-ra vágom neki), fiús ruha, a viselkedése is abszolút fiús, de azok a pillák! :)

Hát azt mégsem vághatom le neki!

Mondjuk engem nem zavar, ő néha mondja már mérgesen, hogy " nem vagyok lány" :) ( 4 éves)

2018. febr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Én csak furcsálom, mikor kék babakocsi, kék ruhácskák és megkérdezik hogy fiú vagy lány?
2018. febr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!