Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 napos babam egesz nap...

2 napos babam egesz nap ciczne . Ha nincs cicin nyugtalan de van hogy csak cumizza is. Mar nagyon faj a bimbom. Nem tudom hogy eszik e eleget?

Figyelt kérdés
Ehes vagy csak a kozelsegemet akarja?mit tegyek adjam neki?bar mondjuk nem soka lehetosegem van megrt ha nem adom sir .amikor elviszik a csecsemosok es hozzak es alszik .nyilvan kap tapszert. Itt este 12-reggelig elviszik..ezert gondolom hogy ehes lehet es nem eleg nekinaz elotej. Fejem is de nem jon ha akezemmel fejem 1-2csepp. Kerdes o menyit sziv ki belole egesz nap. Erosen ugyesen szivja azzal nincs baj
2018. febr. 17. 06:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Kitartás, várhatóan ma fog beindulni a tejtermelés. Igyál sokat és pihenj amennyit tudsz.
2018. febr. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

A közelséged is kell neki, és az előtej is. Olyan icipici gyomra van, hogy el se tudod képzelni! Pár csepp is eltelíti.

Valószínűleg még nem történt meg a tejbelövelés. Hagyd komforszopizni, azzal is serkenti a tejtermelést.

Adj magatoknak időt! Meg kell tanulnia ügyesen szívni, erősödik is, edződik a te bimbód is, de így is lehet pár hét, amíg a kereslet-kínálat beáll.

A természet jól elrendez mindent: a baba nyála segít gyógyulni a sebes bimbónak.

2018. febr. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a baj azzal fenyegetnek nem engednek haza 3180 nal szuletett .vesztett a sulyabol . Most mertuk eves elott utan 5ml ert szivott de alszik most nyugodt
2018. febr. 17. 09:52
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Külföldön vagy? Mert magyarországon nem tehetnek ilyet. (Ha mégis, szívesen segítek)az lenne a legjobb neki, ha folyamatosan veled lenne, és annyit ciciztetne, amennyit kell. Kérj bimbóvédő krémet, a lanisoh márkáját pl le se kell mosni. Figyelj, hogy rendesen kinyissa a száját, amikor cicizik. Az eleje nehéz, de aztán jobb lesz. Olvasgass az lll.hu-n. Írj, ha kell még segítség, az első napok nagyon fontosak a későbbi jó tejtermelés szempontjából.
2018. febr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Magyarországon vagyunk egy 20 ev koruli csecsemos velemenye volt ez reggel azota strsszelek.de most szepen pihen .velem van .vak kremem is mar .probalkkozunk
2018. febr. 17. 11:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Én külföldön élek, nálunk rooming in volt és tanácsadás is, de ha a baba nem tud rendesen szívni, akkor azon kell segíteni, ha lehet. Sajnos van ilyen. Próbáld meg kézzel vagy géppel fejni, mert ha esetleg valóban a baba nem szív jól, akkor is jut anyatejhez. Ettől függetlenül lehet a ciciden, míg ő is megtanulja, hogyan kell. Én mindenképpen beszereznék egy kézi mellszívót, mert sajnos a fájdalom és az eredménytelenség miatt könnyebben feladja az ember. A mellszívó használata nem jár fájdalommal, de segít.
2018. febr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azon ne idegeskedj, hogy vesztett a súlyából, minden újszülött veszít belőle, ez teljesen normális és természetes, nem is értem, hogy a kórházban miért paráztatnak ezzel. Az is normális, hogy 2 nappal szülés után még nincs tejed, van, akinek akár 4-5 nap is kell hozzá. Ha sokat van cicin, akkor egyrészt éhen nem fog halni, másrészt pont ezzel indítja be a tejtermelést. Mellesleg nem értem, miért él még mindig az a gyakorlat néhány kórházban, hogy korlátozzák az anya és a baba együttlétét, és mellette tápszerrel etetik a picit. Hagynák ott az anyával éjszakára is, máris kevesebb babának kellene tápszert adni.
2018. febr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Törvény adta jogod folyamatosan együtt lenni a babáddal, és nagyon nem szabadna tápszerezniük! Gondolom holnap úgyis mész haza, szóval már mindegy, de elkeserítő, hogy ilyen még van...
2018. febr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nos ott tartunk hogy kb 1 orat sirtam . Elvittek furdetni es szettmarta magat ver az arcocskaja sebes. Viszahoztak . Azt hittem megorulok. Van mellszivom probalkozok vele meg kezzel is. Keves van bene . Es nem eleg neki azert sir nagyon ha nincs a mellemen . De nagyon faj mar. Remelem ez jele annak hogy memsokara lesz tejcsi. Bozok benne hogy holnap haza engednek.mert nem birok ki megegy napot itt.
2018. febr. 17. 23:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi újság lett tejed?
2018. febr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!