Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit csinálnátok az 5 éves...

Ti mit csinálnátok az 5 éves gyerekkel, ha a nehezen elaltatott, beteg kistesóját szándékosan felébresztené?

Figyelt kérdés
Persze felébredt szegény kicsi, sírt, utána meg győztem visszaaltatni.Mit mondjak a nagyobbnak?Amúgy 1 éves a kicsi.

2018. febr. 17. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Semmit ugyanis felnőtt létemre van annyi eszem hogy nem engedem hogy felébressze, vagy nálatok az öt éves parancsol?
2018. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%

Nálunk nem fordul elő ilyen, ugyanis az 5 és fél éves lányom úgy védi, óvja a tesóját, mintha ő lenne az anyukája :))

Eszébe nem jutna direkt felkelteni, ha tudja, hogy pihennie kell.

2018. febr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Hogy és miért keltette fel. Hogy nem vetted észre mikor bement a kicsi szobájába.
2018. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Visszaaltatnám és jobban figyelnék a nagyra.
2018. febr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Meg kell neki magyarázni, hogy miért kell ilyenkor többet aludnia. Ha megérti, legközelebb nem csinál ilyet.
2018. febr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Mérges lennék rá, és megbüntetném.


Azért ötévesen illene megértenie, hogy az alvó kistesót NEM piszkáljuk, nyilván nem most kezdte, amúgy.


Bár nálunk ez nem fordulhat elő, mert kezdettől fogva arra nevelem, hogy aki beteg, fáradt azt NEM piszkáljuk.

2018. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Semmi kulonoset. Beszelgetnek vele a dologrol, ennyi.
2018. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem csak ugy lehet felkelteni a tesot ha bemegy és piszkálja,kedves okos válaszolok. Lehet h direkt hangoskodik.a gyerek v ilyesmi. Elöfordul ilyesmi sztem akarva akaratlanul is. Kellemetlen,tudom,én is mérges lennék elsö felindulásbol. De ilyen az ha vki családban él,alkalmazkodni kell és néha szivás. Jelen helyzetben a kicsinek:( de ez forditva is elöfirdulhat, a kicsi száját sem lehet leragasztani h ne sirjon ha a nagyobb beteg...
2018. febr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Halál ideges és dühös lennék, aztán egyszer csak rádöbbennék, hogy ez van, sokat vártam el a nagytól.
2018. febr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen hangoskodással ébresztette fel, holott pedig játszani akartam vele.
2018. febr. 19. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!