Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Száraz baba arcbőrre mit...

Száraz baba arcbőrre mit ajánlotok? Milyen termékkel voltatok/vagytok teljesen elégedettek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 21. 15:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
5 éve mindkét gyerekemnél a gyógyszertári popsikrém vált be, esetleg Bepanthen.
2018. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
shea vaj vagy kókuszolaj.Egyszerű és nagyszerű.És nem kemikália.
2018. febr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A gyószertári popsikrémet fürdés előtt használtad? Vagy lemosás nélkül is használható?
2018. febr. 21. 16:07
 4/13 anonim ***** válasza:
Én a Babé gyógyszertárban kapható termékeit használtam. Vagy a Bioderma ABC derm termékeit.
2018. febr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És shea vajból melyik terméket érdemes használnom? Utánanéztem de annyi féle van, hogy Dunát lehetne rekeszteni.
2018. febr. 21. 16:48
 6/13 anonim ***** válasza:
Sima shea vaj bármelyik bio boltban beszerezhető,egy tégely egy évig elég annyira gazdaságos,és nem is drága
2018. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lanolinos gabi krém. Ezt elég egy héten 2× használni vagy ha nagyon fúj a szél akkor bekenni az arcát. Korábban gyerekorvos írt fel gyógyszertári kikevert a vitaminos krémet, annyira ki volt száradva a bőre télen, de az nem használt semmit. A másik viszont szépen rendbe rakta.
2018. febr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. febr. 21. 18:38
 9/13 anonim ***** válasza:

La roche posay vált be a fiamnál. Fürdető lipikar syndet ap+, testápoló pedig lipikar baume ap+.

Igazából 2 drogériai fürdető is kiütötte úgyhogy tovább nem kísérleteztem vele, szóval nálunk nem csak a száraz bőr a gond, hanem nagyon érzékeny is, meg ekcémás is ugyan ételtől (is) volt, de diéta óta is kell kenni, mert szárad.

2018. febr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
de kedvesek vagytok,hogy 0%ra pontoztátok le a válaszomat,amikor a kérdésre feleltem.Mégis mi fáj nektek? Hogy azt írtam,nem kemikália??? Nem vagyok elvetemült bio mami,de azért nem mindegy mit kenjünk egy baba bőrére...pláne ha problémás.szép...
2018. febr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!