Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől mehet a babám hasa?...

Mitől mehet a babám hasa? Gyerekorvos nem tudja, esetleg itt valaki?

Figyelt kérdés
Vizszerű a babám széklete már elég régóta. A feneke is piros. Anyatejes baba, 3910 grammal szuletett, most 6600 gramm és 16 hetes. Szerinte túl sokat eszik és sokat hízott. Kb 800 ml-t eszik egy nap. Ja és normális, ne aggódjak ezen. Szerintem pedig valami oka lehet ennek.
2018. febr. 21. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Adj neki linex baby cseppet vagy biogai-t. Egy kurat megér
2018. febr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A négy hónapos lányom 7kg, és 3300-al született. A nagyobb ennyi idősen 8 kg volt. Ahány baba, annyi variáció a súlyra. A vizes széklet miatt inkább felhívnám a közeletekben levő kórház csecsemő osztályát és rákérdeznék. Az étrended milyen? Lehet eszel valamit, ami ezt okozza nálad. Kutacsa nincs besüppedve?
2018. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az enyémé is iszonyat vízszerű volt, a nagyobbik lányomnak...sárgás, színre rendben volt, de mindig olyan híg volt, nem is tudom mihez hasonlítsam..mint egy üveg zománc festék, de tényleg...én nem csináltam belőle problémát, azon túl hogy állandóan eláztatta a bodyt
2018. febr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg kiváltó oka lehet ennek egyébként... próbálj meg neki probiotikumot adni. Tudni kellene, hogy nyáladzik vagy láza van-e? Lehet te eszel valami olyasmit... esetleg kiütései vannak-e, mert netalán tán étel allergia vagy érzékenység... Sok varriáció előfordulhat.
2018. febr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!