Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vizeletben cukor mit jelent...

Vizeletben cukor mit jelent po tosan?

Figyelt kérdés
Mikor 24 hetes voltam volt cukorterhelés. 5,3 lett az eredményem ami teljesen jó viszont a vizeletembe volt cukor. Akkor nem mondott senki semmit.Most 30 hetesen a védőnőnél is kimutatta a vizeletembe a cukrot és 180g ch diétára fogott éshogy kerüljem a cukrot.. egyszerre mind a kettőre oda figyelni nehéz. Főleg a diéta. Zöldköreten kívül semmi nem fér bele az étrendbe :( valaki járt már hasonló cipőben? Miért lehet a vizeletembe cukor?

2018. febr. 22. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Cukorbetegségre utal.
2018. febr. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel a véredben sok a glükóz, a szervezeted a vizelet útján is próbál megszabadulni tőle, ezért lehet kimutatni ott is. Cukorbetegsegre utal.
2018. febr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most megin volt vizelet vizsgálatom. Ott most negatív volt az eredmény. Most szerintetek ez mit jelent? Mert egy orvos se mond semmit
2018. febr. 24. 11:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti amit az előző hozzászólók írtak. Cukor anyagcsere zavar. Jó esélyed van a cukor betegségre. Nem ártana még egy terhelést csináltatni.Én is cukros lettem így terhesen. 170 gr CH diétára fogotak. Ez amúgy egy nagyon nagy tévhit, hogy csak zöld körét. Annak szinte nincs is ch tartalma. Voltál diabetológusnál? Mert csak így kútfőre nekiállni ennek úgy, hogy fingom sincs róla, igen nagy felelőtlenség a babára nézve!
2018. febr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem voltam sehol. A védőnő nem mondott semmit hogy mennem kellene. Semmit nem mondott. Még annyit sem hogy esetleg cukorbetegség állna a háttérbe.. csak hogy tartsam be a diétát
2018. febr. 26. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!