Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 32. Uh doppler vizsgalat?

32. Uh doppler vizsgalat?

Figyelt kérdés

Ez szerintetek teljesen jo? Kap rendesen a baba oxigent meg minden ugye? Doppleres mehlepeny vizsgalat eredmenye Flow,RI 0.63 .

Ezek jo ertekek ugye?



2018. febr. 22. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem jó az érték, akkor azonnal bent fognak megfigyelésre, rosszabb esetben egyenesen tolnak a műtöbe. Szóval nyugi. 😊
2018. febr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt csak doki annyira vicces nem mondott semmit,probaltam neten utanna nezni de azert itt is erdeklodtem hatha okosabbak mint en... :)
2018. febr. 27. 00:17
 3/3 anonim ***** válasza:

6 hétig voltam kórházban ikrekkel, minden másnap volt áramlás. Kérdeztem többször, hogy ez hogy működik, milyen érték jó, de mindig az volt a válasz, hogy ez nem olyan, hogy XY tól-ig jó, ez egy összetett dolog. Nem véletlenül nem találni a neten sem referenciatartományt. Mindenesetre azt szerették, ha 3 alatt volt a flowmertia értéke.


6 hét alatt sok kismamával találkoztam, akiket rossz áramlással fektettek be, illetve olyan is volt, akiket rossz CTG, vagy áramlás miatt császároztak azonnal. Szóval azt tudom megismételni, hogy ha baj lenne vele, arról tudnál! ;)


#1 válaszoló voltam

2018. febr. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!