Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Képesek lennétek eltartani a...

Képesek lennétek eltartani a babátokat, gyereketeket egyedül?

Figyelt kérdés
A vőlegényemmel együtt vagyunk 3 éve, én 25 éves vagyok, ő 26. Szeptemberben lesz az esküvőnk és ő utána már szeretne babát... Viszont én még nem, várnék pár évet. Sosem dolgoztam még, amim van, az csak a szüleim, családom jóvoltából. Egy babával pedig eléggé kiszolgáltatott az ember és sajnos több olyan esetet láttam már, hogy a házasság tönkrement, aztán anyuka ott volt 0 megtakarítással, vagy munkahely nélkül, ahová visszamehetett volna. Én nem szeretnék ilyen helyzetbe kerülni, de a vőlegényem ezt úgy fogja fel, hogy nem bízom benne és a kapcsolatunkban.
2018. febr. 22. 17:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
70%
Persze. Viszont addig nem vállalnék gyereket míg nem dolgoztam legalább egy évet, és nincs kis félretett pénzem. Nem is értem hogy 25 évesen hogyhogy nem dolgoztál még.
2018. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Képes lennék rá, de piszkosul nehéz lenne.
2018. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Neked adok igazat.

Add elő úgy, hogy nem véletlen tanultál kamatoztatni szeretnéd. Jobban járnátok a gyeddel mintha csak gyest kapsz. Plusz lenne hova visszamenned, mert egy pályakezdő anyuka nem a munkáltatók legnagyobb álma.

Aztán majd próbálkoztok au esküvő után egy évvel, az nem sok csúsztatás.Fiatalok vagytok és egy év nagyon gyorsan eltelik.

2018. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom, hogy kell lennie egy biztos háttérnek a munkát illetően is, ahová visszamegyek, vagy ahonnan olyan referenciával jöttem el, hogy könnyen felvennének máshová. De a vőlegényem szerint szimplán csak nem bízom benne és abban, hogy képes lenne eltartani minket...


Azért nem dolgoztam még, mert tanulok és a szüleim úgy vannak vele, hogy nincs értelme elmennem valahová az egyetem mellett, célszerűbb a tanulmányaimra koncentrálnom. De persze ha olyan lenne a helyzet, hogy nem tudnak tovább támogatni, akkor keresnék munkát.

2018. febr. 22. 17:34
 5/35 anonim ***** válasza:
21%
Azért érdekes, hogy már 7 éve egyetemre/főiskolára jársz és még semmit nem tettél le az asztalra...
2018. febr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó, miért evidens, hogy hét éve jár egyetemre a kérdező? Én 20 évesen fogom elkezdeni.
2018. febr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Van négy nyelvvizsgám, egy diplomám és külföldön is tanultam. De kinek mi a semmi ugye... :)
2018. febr. 22. 17:43
 8/35 anonim ***** válasza:
14%
Amíg ilyen önállótlan vagy, addig ne
2018. febr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
0%
Igen ahogy minden nő képes lenne, csak el kell menni dolgozni, apukátol meg beszedni ami jár.
2018. febr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
75%

Igen. Még ha nem is azon a színvonalon, mint most. De nem kellene szülőhöz költözti, megélnénk hárman. (2 gyerek van)

Szerintem jól gondolkozol.

2018. febr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!