Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Háton fekve hídba nyomja ki...

Háton fekve hídba nyomja ki magát miért van ez?

Figyelt kérdés
4 honapos lesz es mostanában hidban nyomja ki magát. Tiltakozik ha kezenel fogva huznam fel akkor is kinyomja a hasát de mostanaban akkor is ha csak haton van. Egy hettel ezelott elkapott egy kis virust nurofent meg calciumis injecios oldatot szedett.. a fejet nem tudta forgatni se de mostmar tudja.10 nap utan helyre jött.. kicsit ferden tartja még a fejét majd megyunk neurologushoz..2 het mulva.orvos mondta gyakoroltassam huzzam kezenel fel de nem engedi kinyomja a hasát.. ettől feszítené magat a nyaka miatt vagy mas komolyabb baja lenne?

2018. febr. 23. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne húzgáld! Valószínűleg van valamilyen letapadás, feszesség. Nagyobb kárt is okozhatsz. Előbb lássa neurológus.
2018. febr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Nekem is ezt csinálta a fiam. Neurológus is látta és gyógytornára is jártunk vele, de nem emiatt lett gyanús. Otthon is tornáztatni kellett. Azt mondták, hogy a legjobb a babaúszás lenne, de nem tudtam vinni, mert nem vezetek, mi meg kint lakunk az Isten háta mögött 2-vel, vidéken is az agglomerációban.
2018. febr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oldalra fordulva felemeli a fejét is.. aggodok nagyon
2018. febr. 23. 13:22
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg a fejét hatra feszítette.. siman hanyat feküdt fel akartam venni aztan kinyomta a hasat és sírt keservesen..
2018. febr. 23. 13:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor is hátrafeszíti a fejét, amikor épp nem nyomja magát hídba? Szóval amikor csak simán fekszik, akkor felveszi a "kifli" formát? Ez kb. úgy néz ki, hogy nem teljesen oldalt fekve szintén hátrafeszíti a fejét már-már nem normálisan, hogy rossz ránézni.

Nekem a fiam ezt csinálta, bal oldali mélyizom letapadás volt. Jártunk gyógytornára és otthon is kellett tornáztatni.

2018. febr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen szokott meg néha olyan mintha át akarna fordulni de hat ha at akarma nem sirna kozbe ..
2018. febr. 24. 08:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp lássa neurológus és utána gyógytornász. Mi a Gézengúz alapítványhoz vittük.
2018. febr. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!