Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudod hogy elég a tejem?

Honnan tudod hogy elég a tejem?

Figyelt kérdés

5 hónapos anyatejes babám sokat sír mostanában.

Kb. 1hete nagyon sokat nyügolödik! Jön a foga. De még nem tudta át törni az innyèt!

És egyre kevesebbett szopizott, most ha kap fájdalom csillapítot akkor nem sír és eszik is.

De ma evett volna és folyamatosan sírt, most nem tudom hogy a foga miatt vagy mert éhes!



2018. febr. 24. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szépen gyarapszik, akkor elég a tej. Nálunk is előfordult, hogy a fájdalomtól nem tudott szopizni, kapott nurofent és utána minden ment szépen. Bár akkor a fiam már idősebb volt és csak 1-2 alkalommal fordult elő, nem túl sűrűn. Próbálkozz fogínyzselével. Egyébként meg figyeld a kutacsát, nehogy kiszáradjon a nem evéstől.
2018. febr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amíg nem jön ki a foga, addig fájhat, de jöhetnek egymás után is. Ha a fájdalomcsillapító után eszik, akkor a foga bántotta, viszont gyógyszert sem lehet nonstop adni nekik sajnos.

Néha pedig lehet nem elég a tej, mert épp nő és akkor pár napon át bizony sírhat azért is, amíg behozza.

Amíg baba, ez egy ilyen műfaj, az ember mindent végigpróbál és néha még úgy sem derül ki, hogy végül mi lehetett.

2018. febr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A gél max. 20 percig van hatása.

Nurofent és panadol babyt kap esténként felvaltva(nitofent 4 egymást követő ejszaka, panadolt 1 ejszaka kapta)

A biztonság kedvéért vettünk egy doboz tejport.

És adtam is neki tegnap este és nem kellett adjak neki fájdalom csillapítot.

Én már nem tudom.:-(

2018. febr. 25. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!