Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves anyukák, hogy szoktassa...

Kedves anyukák, hogy szoktassam le erről? Mi a fenét lehet csinálni egy állandóan ordító 7honapos babával?

Figyelt kérdés
Már mindent megvettünk ami zenél,énekel,villog,vonyít,mozog,csörög,hintázik stb.Kendő,babakocsi és társai kilőve.Csak az ölemben van csendben és csak ha állok vagy járkálok vele.Azon kívül hogy 8kilo és össze vagyok szakadva,a ház brutális ahogy kinéz,a napi 20perces alvás ideje arra sem elég hogy normálisan egyek nemhogy főzzek.Nem fáj semmije mert ha felveszem megnyugszik,könnye nem folyik,hisztizik.Mit tegyek?
2018. febr. 26. 10:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Tartogasd, neki nem a csörgő zörgő villogó zenélő kütyü kellenek, hanem te! Igen a ház, szalad de hidd el pár hónap is feláll elkezd menni akkor majd le tudod rakni és megtudod csinálni a házat, a legtöbb gyerek ilyen, nekik az anyjuk kell, nem pedig a játékok. Ez ilyen, és én visszasírom azokat az időket.
2018. febr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Te kellesz most neki nem a villogó vonyitó játèkok. Ülj le vele a kanapéra, hadd aludjon az öledben, nèzz addog sorozatokat, es próbáld meg èlvezni az időt amig tudod, mert aztán elindul ès megy pakolni mindenhova, meh se fog állni, na akkor tènyleg nem lesz időd semmire, utána meg jön a dackorszak...na az lesz durva. Szóval kicsit hagyd a lakást, a takaritás megvár hidd el. Adamo hinta nekünk sokat segitett, ha valamot meg kellett csinálnom addig elvolt benne ha látott.
2018. febr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ez hónapok ota igy megy,képtelenség hosszu távon főtt étel nélkül kupiban koszban élni.Ha csak lát nem elég,az adamoban elalszik de otthagyni egyébként sem merem benne mert felül,félek hogy kiesik.Rengeteg időt töltök vele,persze hisz ez a dolgom,de már ott tartunk hogy egyáltalán nem lehet letenni 10percre sem.
2018. febr. 26. 11:07
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Karikas kendo vagy csatos hordozo sem mukodik? En ennyi idosen magamra kotottem, addig nyoszorgott csak, meg felvettem, utana jarkaltam, pakoltam, foztem (hatra kotve meg jobb), illetve fittness labdara le tudtam ulni vele, az nem zavarta, rugoztam, ha kellett.
2018. febr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem szereti,kengurut is próbáltuk,rugalmas kendő ,nem rugalmas kendő,semmi.Csak ha fogom a kezemben.De persze ülve nem joooo állni kell,amit reggeltől estig képtelenség.Bármit csinálnék meg kell várnom míg elalszik.napi 3szor 20-40perc...nem járok boltba mert ordít,a babakocsi leginkabb bevásárló kocsi ha mégis el kell mennünk,sétálni sem,egyedül autóba sem ülök vele mert ott is üvölt.
2018. febr. 26. 11:25
 6/17 anonim ***** válasza:
Hat kell nekik egy kis ido, meg megszokjak, ha magadra kotes kozben is setalnal, az segithetne, en legalabbis igy csinaltam, 5-10 perccel utana is sir? A sima kendoben mar ennyi idosen nem lat ki, csipore kotve karikas kendoben tudtam ennyi idosen hordozni, meg a hatamra felteve csatosban, mert ugy latott mindent. Illetve bekothetos hibta is volt, az is segitett, de foleg hordoztam, ulni meg a fittnesslabdan tudtam, amint irtam.
2018. febr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Amugy ulni engem se engedett a gyerek sokaig, ugyhogy tudom, mirol beszelsz, az elso honapokban napi 6-8 orakat hordoztam...
2018. febr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem elhiheted 2 allergiás baba után, hogy egy fél éves körüli baba márpedig megnyugszik fájdalommal is, ha kézbe veszed ha mégse, akkor a járkálás biztos siker. Lehet simán ilyen de ne zárd ki ettől. Mindig ilyen volt?
2018. febr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt a fiam, hordozókendőt utálta, babakocsit mi is bevásárlókocsinak használtuk csak :D én már kocsi nélkül ölben vittem mindenhova úgy nem sírt, akkor meg mindenki kérdezte, hogy nincs pénzünk babakocsira? :) azt mondták olyan nincs hogy sír benne... Hát de!!! :D

Ő olyan szinten csak ölbem volt el ( és csak az enyémbe, apja se foghatta mert üvöltött), hogy hasra fordulni se tudott 9 hós koráig. Nem próbálkozott semmivel, csak hányásig ordított, kékült, levegőt se vett, ha leraktam. Pisilni is vittem magammal ;)

9 hós volt mikor magától leszokott erről, akkor kezdték érdekelni a játékok, mozgás, onnantól már keveset volt ölben, 1 évesen pedig már járt és egyedül evett és azóta is nagyon önálló. Lassan 4 éves de nagyon határozott, amit eltervez véghez viszi! Már nem bánom, hogy ilyen volt kicsinek, de akkor nehéz vol valóban!

Kitartás, megoldás nincs, az idő segít :)

2018. febr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mintha csak az en fiacskámról írnál :)


En bízok abban, hogyha járni fog jobban lefoglalja magát.

Múlt héten felállt, úgyhogy nálunk elkezdődött a mozgolódás.

Kúszni-mászni nem igazán szeret, pedig nagyon jól nyomja. 😏


Túléljük valahogy, másnak ős sikerult! 👍

2018. febr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!