Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babát kiviszitek...

1 hónapos babát kiviszitek ilyen idöben?

Figyelt kérdés
2018. febr. 27. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, csak jól felöltözve a teraszon toltam pár kört délelőtt de nem tetszett neki gyorsan be is mentünk
2018. febr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, kivittem. -16 fok volt a leghidegebb tavaly amikor kint voltunk. Csak onnan tudom hogy van az ajtonk mellett homero.

Persze ha nincs kedved ne vidd ki. De baja nem lesz.

2018. febr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Hivatalosan -15 fokig viheted ki,ha nincs köd. Mert ködben nem lehet. Mi ma a 23 hónapossal is taxival mentünk 2utcányira. -9 fok,szél,hó...pár percig lehet levegőzni szélvédett helyen, de sétálgatni nem érdemes.
2018. febr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem vinném, még a másfél évesemet se.
2018. febr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Igen én kivittem,az eredmény egy nagyon erős immunrendszerű,sosem beteg rosszcsont 2 éves. Sosem féltettem az időjárástól,persze nem órákra kell gondolni,de felöltöztettem,be a babakocsiba és mentünk bátran ha dolgunk volt,ilyen időben is.
2018. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak pár percre, a másfél évesem is fél óra után már mondta, hogy be, máskor meg be kell vonszolni. Én azt, hogy ablakot nyissunk rá rossz ötletnek tartom (sokan ezt teszik) mivel úgy is fel kell öltöztetni, akkor már mindegy, ha 5-10 percre kiviszed, hogy kapjon egy kis levegőt.
2018. febr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kb 20 percet voltunk ma kint, 3 hónapos. Ha nem lett volna köd, akkor megyünk rendesen másfél órát, de a pára miatt féltem.
2018. febr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Siman kint altattam volna, de nyari gyerek. De nekem egeszen amig nem hagytuk el babakocsit, a nappali alvasat kint toltotte, alaposan bebugyolalva, hatszaz reteg pokroc kivulrol a babakocsira is meg belul is. Soha nem fazott meg, viszont legalabb baromi ritkan beteg. Es nagyon jokat aludt :)
2018. febr. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

20-25 perces sétára persze.


Hideg van, de tiszta, napos idő, semmi szél, sem köd vagy eső, hó. :)

Jól felöltöztetem, és sétálunk egy kört.


Ha az időjárástól tenném függővé, mikor megyünk ki, októbertől (ködös-aztán mínuszok, hó, köd, eső, szél, mínuszok...) áprilisig benn fonnyadnánk. :)

2018. febr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!